Wyszukiwarka Google

Jak zwiększyć klikalność w SERPach dla nowych linków witryny

2 komentarze

Nowy widok linków witryny wprowadził pewne zmiany w postrzeganiu TOP1. Teraz można zajmować całkiem sporą część ekranu, skutecznie spychając w dół konkurencję.

Na chwilę obecną głownie jednak linki widoczne są dla marek, co błyskawicznie pokazuje niedociągłości w ich optymalizacji.

Nowe linki witryny - jak ważne jest teraz właściwe description
Większego znaczenia nabiera właściwe rozpoczęcie tagu description. Obecnie te parę słów, widocznych w SERPach, może zdecydować o kliknięciu bądź nie w link witryny. A wydawałoby się, że description odeszło już do lamusa… A tymczasem nie zdziwiłbym się, jakby zaczął przeżywać swoją „drugą młodość” :)

GD Star Rating
loading...
autor 1405 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Rafał 24 sierpnia 2011, 12:03

Mam pewne pytanie: mam domenę domena.pl, która jest całkowicie poświęcona produkcji „trololo” (przykład :)). Na obie te frazy („domena” i „trololo”) jestem na pierwszym miejscu, lecz tylko przy frazie „domena” pokazują mi się linki. Wiecie z czego może to wynikać?

Seo-Profi 24 sierpnia 2011, 12:30

A jak sprawdzasz linki? Co masz na myśli?

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii