Wyszukiwarka Google

Jak wstawić przycisk Google+ Udostępnij na stronie

Po wprowadzeniu przycisku +1 zastanawiałem się, kiedy Google zrobi to samo, co ma Facebook – i doda przycisk umożliwiający podzielenie się czymś na swojej tablicy w Google+.

No i mamy. Od dzisiaj jest to możliwe.

Szczegóły odnośnie implementacji przycisku, wraz z kodem do pobrania, znajdziecie na Google Developers. Całość jest jednak banalnie prosta – wystarczy wejść na stronę Google Developers, wybrać kilka opcji

 

Jak wstawić przycisk Google+ udostepnij na swojej stronie

 

czyli

  1. sposób prezentacji
  2. wielkość
  3. język

po czym wygenerowany kod wkleić na stronie tam, gdzie chcemy, aby pojawił sie przycisk Google+ Udostępnij.

Warto zwrócić uwagę na to, że jest sporo możliwych kombinacji – każdy, kto będzie zainteresowany wstawieniem na swojej stronie przycisku Google+ Udostępnij na pewno znajdzie wariant, który będzie mu odpowiadał.

Będzie trzeba na blogu uwzględnić kolejną zmianę :)

GD Star Rating
loading...
Jak wstawić przycisk Google+ Udostępnij na stronie, Jak wstawić przycisk Google+ Udostępnij na stronie, 6.1 out of 10 based on 8 ratings Jak wstawić przycisk Google+ Udostępnij na stronie

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Opinie i Komentarze

Zgred 25 kwietnia 2012, 8:26

wstawiłem na bloga :) ale u Nas GPLUS jest bardzo słabo popularne więc nie ma co liczyc na duża ilośc laj… sorki – plusowego :)

Seo-Profi 25 kwietnia 2012, 8:32

Hm…. to może i ja się skuszę w starej skórce :)

Mati 25 kwietnia 2012, 13:25

Niech jeszcze Microsoft odpali swoją społecznościówkę, pyknie z dwa buttony i otrzymamy niezłą kolekcję ‚do klikania’ pod każdym artykułem :-]

Seo-Profi 25 kwietnia 2012, 14:02

Osobiście dziwię się, że Bing tam sobie odpuscił inne rynki poza USA. No cóż – dzięki temu Google zyskało i urosło w siłę…
Dopóki zas będzie miał udziałw Polsce poniżej 10% na pewno ich przycisku bym nie umieścił :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *