Wyszukiwarka Google

Jak ułatwić dodanie siebie do kręgów oraz wstawić na stronę link do strony na Google+

Brak komentarzy

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z Google+. O ile jednak sporo stron umożliwia dodanie ich – lub profili ich autorów – do Facebooka, to nadal mało stron ułatwia sprawę jeżeli chodzi o dodawanie ich autorów do kręgów – o stronach firmowych nie piszę. Można to jednak zmienić – z pomocą przychodzi nam bardzo przydatne narzędzie online, które służy do wygenerowania odpowiedniego badge’a.

Po wybraniu na w/w stronie np. narzędzia do konfiguracji badge’a strony profilu indywidualnego możemy w bardzo prosty sposób, podobnie, jak to robi się na Facebooku, wygenerować odpowiedni kod, który po wklejeniu na stronie da osobom ją odwiedzającym możliwość łatwego dodania autora witryny do kręgów

 

 

Jak dodać kogoś do kręgów l ub wstawić link do strony na Google+

 

Podobnie wygląda sprawa w przypadku profili stron – tam badge jest ładniejszy :)

 

Google+ badge

 

Cieszy fakt, że mamy do dyspozycji język polski – obecnie używany przeze mnie widżet „musiał być angielski”. Na nowej wersji bloga, która jest w przygotowaniu, wstawię już polską wersję :)

GD Star Rating
loading...
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Wyszukiwarka Google
Google zmienia stronę główną – można udostępniać informacje na Google+ bezpośrednio z wyszukiwarki

19 lutego serwis marketing.lab zauważył pojawienie się okienka udostępnienia na stronie głównej Google. Od tego czasu co kilka dni sprawdzałem,...

Zamknij