4 marca 2012
Wyszukiwarka Google

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z Google+. O ile jednak sporo stron umożliwia dodanie ich – lub profili ich autorów – do Facebooka, to nadal mało stron ułatwia sprawę jeżeli chodzi o dodawanie ich autorów do kręgów – o stronach firmowych nie piszę. Można to jednak zmienić – z pomocą przychodzi nam bardzo przydatne narzędzie online, które służy do wygenerowania odpowiedniego badge’a.

Po wybraniu na w/w stronie np. narzędzia do konfiguracji badge’a strony profilu indywidualnego możemy w bardzo prosty sposób, podobnie, jak to robi się na Facebooku, wygenerować odpowiedni kod, który po wklejeniu na stronie da osobom ją odwiedzającym możliwość łatwego dodania autora witryny do kręgów

 

 

Jak dodać kogoś do kręgów l ub wstawić link do strony na Google+

 

Podobnie wygląda sprawa w przypadku profili stron – tam badge jest ładniejszy :)

 

Google+ badge

 

Cieszy fakt, że mamy do dyspozycji język polski – obecnie używany przeze mnie widżet “musiał być angielski”. Na nowej wersji bloga, która jest w przygotowaniu, wstawię już polską wersję :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii