Wyszukiwarka Google

Jak ułatwić dodanie siebie do kręgów oraz wstawić na stronę link do strony na Google+

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z Google+. O ile jednak sporo stron umożliwia dodanie ich – lub profili ich autorów – do Facebooka, to nadal mało stron ułatwia sprawę jeżeli chodzi o dodawanie ich autorów do kręgów – o stronach firmowych nie piszę. Można to jednak zmienić – z pomocą przychodzi nam bardzo przydatne narzędzie online, które służy do wygenerowania odpowiedniego badge’a.

Po wybraniu na w/w stronie np. narzędzia do konfiguracji badge’a strony profilu indywidualnego możemy w bardzo prosty sposób, podobnie, jak to robi się na Facebooku, wygenerować odpowiedni kod, który po wklejeniu na stronie da osobom ją odwiedzającym możliwość łatwego dodania autora witryny do kręgów

 

 

Jak dodać kogoś do kręgów l ub wstawić link do strony na Google+

 

Podobnie wygląda sprawa w przypadku profili stron – tam badge jest ładniejszy :)

 

Google+ badge

 

Cieszy fakt, że mamy do dyspozycji język polski – obecnie używany przeze mnie widżet „musiał być angielski”. Na nowej wersji bloga, która jest w przygotowaniu, wstawię już polską wersję :)

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *