Wyszukiwarka Google

Jak szybko Google indeksuje wpisy na moim blogu

Postanowiłem sprawdzić sobie to właśnie i widzę, że  … jjuż w minute po publikacji wpis znalazł się w SERPach :)

 

Jak szybko Google indeksuje mojego SEO bloga

 

W panelu administracyjnym w WordPressie widzę „20 min temu opublikowano.”

Tak szybkiej indeksacji jeszcze „nie namierzyłem”. Ostatnio, chyba parę miesięcy temu, było to kilka minut, o ile pamiętam koło 15.

To miła wiadomość na koniec „dnia” :)

GD Star Rating
loading...
Jak szybko Google indeksuje wpisy na moim blogu, Jak szybko Google indeksuje wpisy na moim blogu, 8.0 out of 10 based on 2 ratings Jak szybko Google indeksuje wpisy na moim blogu

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Opinie i Komentarze

Julian 19 kwietnia 2012, 23:06

Że tak powiem trzymasz tempo jeśli chodzi o ilość wpisów – czasami chyba kilka dziennie nie?
To i robot musi być czujny. A nie?

Seo-Profi 20 kwietnia 2012, 6:08

Coś w tym jest :)

Rafał Mróz 23 kwietnia 2012, 12:20

Kiedyś uzyskiwałem bardzo szybką indeksację po umieszczeniu linka na Twitterze. Gdzieś nawet widziałem drobiazgową analizę z logami apache o tym, po ilu sekundach od dodania twita pojawia się bot. Fakt jest taki, że przy użyciu map xml indeksowanie jest błyskawiczne.

Seo-Profi 23 kwietnia 2012, 12:59

Twitter jest dobry także i pod kątem „weryfikowania własności” – jak coś najpierw jest u Ciebie plus dasz link z Twittera dla Google jest to znak, że to Ty jesteś autorem. Oczywiście lepiej dawać linka od razu na Google+ – to na pewno lepiej działa :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *