Filtry, bany, Wyszukiwarka Google

Jak opisywać logotyp znajdujący się na stronie – za pomocą ALTa czy ukrycia poprzez CSSa

Po lekturze dzisiejszego wątku na Forum Google dotyczącego text-indent postanowiłem wrzucić na bloga film, który Matt opublikował już jakiś czas temu, ale który nie stracił na aktualności.

Pytanie postawione Mattowi było proste: „Jak najlepiej wykorzystać logotyp znajdujący się na stronie dla celów związanych z SEO? Za pomocą ALT’a – czy może … ukryć tekst za pomocą CSS’a?

Odpowiedź?

Krótka piłka – najlepszym sposobem jest atrybut alt. Koniec kropka.

Zwróćmy uwagę, że w filmie Matt nawiązuje do tematu z wątku – text-indent.

GD Star Rating
loading...
Jak opisywać logotyp znajdujący się na stronie - za pomocą ALTa czy ukrycia poprzez CSSa, Jak opisywać logotyp znajdujący się na stronie - za pomocą ALTa czy ukrycia poprzez CSSa, 10.0 out of 10 based on 1 rating Jak opisywać logotyp znajdujący się na stronie - za pomocą ALTa czy ukrycia poprzez CSSa

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *