Wyszukiwarka Google
27 czerwca 2010

Plik mapy stron może posiadać do 50.000 wpisów.

Jeżeli nasza witryna składa się z większej ilości stron, zawiera więcej grafiki, filmów itp. i przekraczamy 50.000 wpisów, wówczas należy rozbić mapę na części, a ich listę należy podać w pliku indeksu map witryn. Taki plik wrzucamy do robots.txt.

W ten sposób będziemy mieli niejako … 50.000 wpisów map. Co daje nam liczbę 2,5 miliarda stron, które można wgrać do sitemap.

Jak mówi Matt, jeżeli będzie konieczność stworzenia większego pliku, to … zawsze można wysłać email do Google i poprosić o zwiększenie parametrów :)

GD Star Rating
loading...
Jak dodać ponad 1.000.000 (milion) linków do sitemap (mapy strony), Jak dodać ponad 1.000.000 (milion) linków do sitemap (mapy strony), 9.0 out of 10 based on 1 rating Jak dodać ponad 1.000.000 (milion) linków do sitemap (mapy strony)
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *