Wyszukiwarka Google

Jak dodać ponad 1.000.000 (milion) linków do sitemap (mapy strony)

Plik mapy stron może posiadać do 50.000 wpisów.

Jeżeli nasza witryna składa się z większej ilości stron, zawiera więcej grafiki, filmów itp. i przekraczamy 50.000 wpisów, wówczas należy rozbić mapę na części, a ich listę należy podać w pliku indeksu map witryn. Taki plik wrzucamy do robots.txt.

W ten sposób będziemy mieli niejako … 50.000 wpisów map. Co daje nam liczbę 2,5 miliarda stron, które można wgrać do sitemap.

Jak mówi Matt, jeżeli będzie konieczność stworzenia większego pliku, to … zawsze można wysłać email do Google i poprosić o zwiększenie parametrów :)

GD Star Rating
loading...
Jak dodać ponad 1.000.000 (milion) linków do sitemap (mapy strony), Jak dodać ponad 1.000.000 (milion) linków do sitemap (mapy strony), 9.0 out of 10 based on 1 rating Jak dodać ponad 1.000.000 (milion) linków do sitemap (mapy strony)

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *