27 czerwca 2010
Wyszukiwarka Google

Plik mapy stron może posiadać do 50.000 wpisów.

Jeżeli nasza witryna składa się z większej ilości stron, zawiera więcej grafiki, filmów itp. i przekraczamy 50.000 wpisów, wówczas należy rozbić mapę na części, a ich listę należy podać w pliku indeksu map witryn. Taki plik wrzucamy do robots.txt.

W ten sposób będziemy mieli niejako … 50.000 wpisów map. Co daje nam liczbę 2,5 miliarda stron, które można wgrać do sitemap.

Jak mówi Matt, jeżeli będzie konieczność stworzenia większego pliku, to … zawsze można wysłać email do Google i poprosić o zwiększenie parametrów :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii