Filtry, bany
9 września 2012

Dzisiaj zachęcam do oglądnięcia ciekawego filmu przygotowanego przez Dan’ego Petrovic’a poświęconemu Pandzie i Pingwinowie, z którego m.in. dowiemy się, że

  • dzisiaj nie liczy się ilość stron w indeksie – ale ich jakość. Zbędnych stron powinniśmy się wystrzegać – chociażby używając tagów kanonicznych czy przekierowań.
  • unikajmy przeoptymalizowania strony – te same anchor teksty, upychanie słów kluczowych
  • dbajmy o linki – ale te dobre. Spam, sieci linków (np. SWLe czy giełdy linków) nie są tym, co „Pingwin lubi najbardziej”
  • przykładajmy się do stron – ich jakość nabiera coraz większego znaczenia. Polecam lekturze artykuł sprzed ponad roku, ale jak bardzo obecnie na czasie
  • itp. itd.

Film zbiera informacje o w/w update’ach w sposób przystępny i logiczny. Jest w wersji angielskiej, można jednak włączyć napisy, jak ktoś miałby problemy ze zrozumieniem.

GD Star Rating
loading...
Jak budować wartościową stronę w dobie Pandy i Pingwina, Jak budować wartościową stronę w dobie Pandy i Pingwina, 10.0 out of 10 based on 2 ratings Jak budować wartościową stronę w dobie Pandy i Pingwina
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor blogu,
specjalista od SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


OPINIE I KOMENTARZE

grejf 9 września 2012, 10:38

Sebastian zawsze dobra czysta propagacja przeniesie się na docelowe wyniki już od 2008 :-)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii