Filtry, bany

Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?

Dzisiaj rano właściciel e-weblinka wydał oświadczenie, z którego wynika, że System został dotknięty w wyniku ostatniej akcji Google.

Przed chwilą napisałem o oświadczeniu Tomasza Wieliczko – mimo, że rynek potwierdza w wielu miejscach Sieci atak na e-weblinka  to jednak w pewnym stopniu podejrzewam podstęp ze strony Xanna pod tym oświadczeniem – no ale zobaczymy, co przyniesie dzisiejszy dzień.

Jeżeli chodzi o mój drugi typ – Gotlink – to zdania co do tego, że był od drugą Siecią, na której skupiło swoją uwage SQE, są podzielone, i to mniej więcej po połowie – na Forum systemu można wywnioskować, że coś się dzieje, ale jednocześnie z wypowiedzi administracji nie wynika, aby na coś się zanosiło – można odnieść wrażenie, że jest wszystko pod kontrolą…

gotlink-akcja-google

Przypomnę, że w przypadku e-weblinka sygnały były bardziej klarowne, a sam twórca „nabrał wody w usta” i de facto od czasu tweeta Matta nie wypowiada się w tym temacie. Zaś na podstawie informacji, które do mnie docierają, nie mogę powiedzieć, aby to Gotlink został dotknięty „akcją.

A jak Wy oceniacie tę sytuację? A jak nie Gotlink to kto – macie inne typy?

GD Star Rating
loading...
Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?, Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?, 6.1 out of 10 based on 7 ratings Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?
napisał/a 1322 artykułów na rzecz Bloga SEO

Działaniami z zakresu SEO zajmuję się nieprzerwanie od 2008 roku - swoje usługi świadczę w Polsce oraz na rynkach anglo- i niemieckojęzycznych. W 2010 roku roku założyłem pierwszego bloga SEO (na którym mam przyjemność Ciebie gościć) skierowanego stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam zmiany w algorytmie oraz publikuję wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google. Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC.

Opinie i Komentarze

Kuba 26 lutego 2014, 14:41

Weblink spadek około 10-15% domen, Gotlink 15%, czyli na dzień dzisiejszy lekkie pierdnięcie. Ceny punktów pompowane na siłę, bo blady strach wszystkich obleciał. Jak dostaję maile od stałych dostawców o wzroście cen o 300% to nie wiem w którą stronę poderwać się z fotela. I tak najciekawsze jest, co się dzieje z serwisami podpiętymi do prolinka i seopilota- o tym nikt nie mówi a może to właśnie oni obrywają najmocniej?

Sebastian Miśniakiewicz 26 lutego 2014, 15:06

Wzrost cen o 300% przy obecnej kacji? No, no…

Kuba 26 lutego 2014, 15:12

No, strach powoduje takie zachowania. Chyba, że ktoś miał pecha i poleciało mu 90% domen (a ja miałem pecha, że to akurat mój dostawca). Ogólnie od wczoraj widzę, że ceny są pompowane do granic możliwości i opłacalności dla kupującego. I to nie tylko w weblinku, ale także we wspomnianym przez Ciebie gotlinku.

Damian Chmiel 26 lutego 2014, 17:39

oj tam dostali ;) Spadki tak naprawdę „kosmetyczne” – przeżyją :P

zoozool 27 lutego 2014, 8:56

Wystarczy spojrzeć na wykresy, że gotlink również oberwał ;)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz inne wpisy z tej kategorii