Filtry, bany

Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?

Dzisiaj rano właściciel e-weblinka wydał oświadczenie, z którego wynika, że System został dotknięty w wyniku ostatniej akcji Google.

Przed chwilą napisałem o oświadczeniu Tomasza Wieliczko – mimo, że rynek potwierdza w wielu miejscach Sieci atak na e-weblinka  to jednak w pewnym stopniu podejrzewam podstęp ze strony Xanna pod tym oświadczeniem – no ale zobaczymy, co przyniesie dzisiejszy dzień.

Jeżeli chodzi o mój drugi typ – Gotlink – to zdania co do tego, że był od drugą Siecią, na której skupiło swoją uwage SQE, są podzielone, i to mniej więcej po połowie – na Forum systemu można wywnioskować, że coś się dzieje, ale jednocześnie z wypowiedzi administracji nie wynika, aby na coś się zanosiło – można odnieść wrażenie, że jest wszystko pod kontrolą…

gotlink-akcja-google

Przypomnę, że w przypadku e-weblinka sygnały były bardziej klarowne, a sam twórca „nabrał wody w usta” i de facto od czasu tweeta Matta nie wypowiada się w tym temacie. Zaś na podstawie informacji, które do mnie docierają, nie mogę powiedzieć, aby to Gotlink został dotknięty „akcją.

A jak Wy oceniacie tę sytuację? A jak nie Gotlink to kto – macie inne typy?

GD Star Rating
loading...
Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?, Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?, 6.1 out of 10 based on 7 ratings Gotlink zaprzecza, jakoby to on był druga ukaraną Siecią. No to kto?

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Kuba 26 lutego 2014, 14:41

Weblink spadek około 10-15% domen, Gotlink 15%, czyli na dzień dzisiejszy lekkie pierdnięcie. Ceny punktów pompowane na siłę, bo blady strach wszystkich obleciał. Jak dostaję maile od stałych dostawców o wzroście cen o 300% to nie wiem w którą stronę poderwać się z fotela. I tak najciekawsze jest, co się dzieje z serwisami podpiętymi do prolinka i seopilota- o tym nikt nie mówi a może to właśnie oni obrywają najmocniej?

Sebastian Miśniakiewicz 26 lutego 2014, 15:06

Wzrost cen o 300% przy obecnej kacji? No, no…

Kuba 26 lutego 2014, 15:12

No, strach powoduje takie zachowania. Chyba, że ktoś miał pecha i poleciało mu 90% domen (a ja miałem pecha, że to akurat mój dostawca). Ogólnie od wczoraj widzę, że ceny są pompowane do granic możliwości i opłacalności dla kupującego. I to nie tylko w weblinku, ale także we wspomnianym przez Ciebie gotlinku.

Damian Chmiel 26 lutego 2014, 17:39

oj tam dostali ;) Spadki tak naprawdę „kosmetyczne” – przeżyją :P

zoozool 27 lutego 2014, 8:56

Wystarczy spojrzeć na wykresy, że gotlink również oberwał ;)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *