Wyszukiwarka Google
17 stycznia 2011

Po usunięciu strony Google musi ją wyindeksować. Pomimo faktu, że została usunięta z Google fizycznie, to jednak system nadal, przez pewien czas, zachowa ją w wynikach wyszukiwania i będzie prezentował ją osobom, dla których zapytania dana strona będzie znajdowała się wysoko w SERPach. Oczywiście nikt nie wejdzie na taką stronę po kliknięciu w wynik wyszukiwania – strony już nie ma w Google.

Teraz wystarczy trochę cierpliwości i wynik wyszukiwania zniknie z wyników wyszukiwania. Jeżeli jednak w pojawia się w nim coś, co przedstawia nas w niekorzystnym świetle – np. nieprawdziwa informacja o nas czy o naszej firmie – to możemy przyspieszyć usunięcie wyniku wyszukiwania poprzez specjalny formularz.

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii