Wyszukiwarka Google
17 stycznia 2011

Po usunięciu strony Google musi ją wyindeksować. Pomimo faktu, że została usunięta z Google fizycznie, to jednak system nadal, przez pewien czas, zachowa ją w wynikach wyszukiwania i będzie prezentował ją osobom, dla których zapytania dana strona będzie znajdowała się wysoko w SERPach. Oczywiście nikt nie wejdzie na taką stronę po kliknięciu w wynik wyszukiwania – strony już nie ma w Google.

Teraz wystarczy trochę cierpliwości i wynik wyszukiwania zniknie z wyników wyszukiwania. Jeżeli jednak w pojawia się w nim coś, co przedstawia nas w niekorzystnym świetle – np. nieprawdziwa informacja o nas czy o naszej firmie – to możemy przyspieszyć usunięcie wyniku wyszukiwania poprzez specjalny formularz.

GD Star Rating
loading...
Google wyświetla w wynikach wyszukiwania nieistniejącą/usuniętą stronę, Google wyświetla w wynikach wyszukiwania nieistniejącą/usuniętą stronę, 6.0 out of 10 based on 3 ratings Google wyświetla w wynikach wyszukiwania nieistniejącą/usuniętą stronę
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii