Wyszukiwarka Google

Google wyświetla w wynikach wyszukiwania nieistniejącą/usuniętą stronę

Po usunięciu strony Google musi ją wyindeksować. Pomimo faktu, że została usunięta z Google fizycznie, to jednak system nadal, przez pewien czas, zachowa ją w wynikach wyszukiwania i będzie prezentował ją osobom, dla których zapytania dana strona będzie znajdowała się wysoko w SERPach. Oczywiście nikt nie wejdzie na taką stronę po kliknięciu w wynik wyszukiwania – strony już nie ma w Google.

Teraz wystarczy trochę cierpliwości i wynik wyszukiwania zniknie z wyników wyszukiwania. Jeżeli jednak w pojawia się w nim coś, co przedstawia nas w niekorzystnym świetle – np. nieprawdziwa informacja o nas czy o naszej firmie – to możemy przyspieszyć usunięcie wyniku wyszukiwania poprzez specjalny formularz.

GD Star Rating
loading...
Google wyświetla w wynikach wyszukiwania nieistniejącą/usuniętą stronę, Google wyświetla w wynikach wyszukiwania nieistniejącą/usuniętą stronę, 6.0 out of 10 based on 3 ratings Google wyświetla w wynikach wyszukiwania nieistniejącą/usuniętą stronę

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *