5 maja 2020
Wyszukiwarka Google

4 maja wieczorem gary Illnes poinformował na swoim profilu na Twiterze o wdrożeniu dużej zmiany w algorytmie Google

Zmiany mają wymiar globalny i będą w pełni widoczne w ciągu najbliższych dwóch tygodni – do czasu zakończenia się procesu aktualizacji algorytmu.

chociaż pewne roszady widziałem już dzień przed zapowiedzią.

Standardowo w przypadku core updatów, Google informuje, że “nic nie trzeba robić” w ramach kontrakcji na update – zmiana ma na celu wyświetlanie na wysokich pozycjach jak najlepszych wyników, a webmasterzy mają cały czas maksymalnie koncentrować się na tym, aby dostarczać osobom, które odwiedzają ich strony, jak najlepszych treści :)

Więcej informacji o core updatach znajdziesz na blogu Google.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Marcin 6 maja 2020, 10:17

  No właśnie… czyli jak zwykle nie podali konkretów :/

  Sebastian Miśniakiewicz 6 maja 2020, 17:40

  W sumie to podali – jak dbasz o jakość, nie masz co się niepokoić; z moich obserwacji widzę, że im mniej kombinowania z linkami, a więcej pracy przy stronie, tym efekty są pozytywne 9związane z tym updatem)

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii