Search Console

Google w końcu przesyła na email treść prośby o ponowne rozpatrzenie !

W końcu ! Po licznych uwagach kierowanych do Google w tym zakresie Google, że dobrze byłoby móc widzieć, co jest wysyłane, dzisiaj zobaczyłem na emailu to, na co długo czekałem – treść wysłanej prośby o ponowne rozpatrzenie strony:

Potwierdzenie, wysłania prośby o ponowne rozpatrzenie, jakie Google wysyła na email

Puste miejsce to moja treść, oczywiście – zostawiłem pierwszą linijkę, aby łatwiej można było się domyślić, co się tam znajdowało. Wprawdzie wprowadzenie jest po angielsku (a konto mam polskie), ale to już drobiazg – zgłosiłem to, gdzie trzeba, i mam nadzieję, że szybko ten mały bug zostanie poprawiony.

Brakuje mi jeszcze jednej funkcjonalności – albo braku możliwości kasowania komunikatów albo, przy dodaniu nowego właściciela, zasysanie WSZYSTKICH tych, które kiedykolwiek zostały wysłane, ale właściciel domeny (a właściwie użytkownik z dostępem właściciela) usunął. Byłoby to przydatne np. w sytuacjach, gdzie trzeba odfiltrowywać domenę po kilku firmach, którym się nie udało – chciałbym móc wiedzieć, co napisały w zgłoszeniach.

GD Star Rating
loading...
Google w końcu przesyła na email treść prośby o ponowne rozpatrzenie !, Google w końcu przesyła na email treść prośby o ponowne rozpatrzenie !, 6.4 out of 10 based on 7 ratings Google w końcu przesyła na email treść prośby o ponowne rozpatrzenie !
napisał/a 1322 artykułów na rzecz Bloga SEO

Działaniami z zakresu SEO zajmuję się nieprzerwanie od 2008 roku - swoje usługi świadczę w Polsce oraz na rynkach anglo- i niemieckojęzycznych. W 2010 roku roku założyłem pierwszego bloga SEO (na którym mam przyjemność Ciebie gościć) skierowanego stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam zmiany w algorytmie oraz publikuję wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google. Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC.

Opinie i Komentarze

Paweł Rabinek 9 września 2014, 9:52

Ta funkcja została wprowadzona około miesiąca temu. Niestety w treści e-maila nie ma formatowania tekstu i wszystko zlewa się w jeden ciąg.

Sebastian Miśniakiewicz 9 września 2014, 10:12

To zlewanie jest faktycznie do poprawy jeszcze.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz inne wpisy z tej kategorii