12 lipca 2011
Wyszukiwarka Google

Przyznam, że nie zwróciłem na to uwagi. Dopiero po lekturze  jednego z tweetów sprawdziłem i … rzeczywiście.

Jednak nadal mamy możliwość sprawdzenia, które strony są według Google podobne do wyniku widocznego w SERPach – na dwa sposoby:

1) “lupka” – i w lewym dolnym rogu, pod podglądem strony mamy nasz link

 

Brak linku podobne w SERPach w Google
2) wpisujemy w Google jak do tej pory related:adres_strony

Przyznam, że aż tak bardzo nie odczułem “straty z tego tytułu”. Może parę razy użyłem tego linku, jednak już jakiś czas temu – i z powodu nieciekawych wyników przestałem zwracać na niego uwagę.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Anitel 13 lipca 2011, 12:23

  Koło podpowiedzi z lewego sidebaru też zostało usunięte

  Seo-Profi 13 lipca 2011, 12:32

  Nie zwróciłem uwagi :). Ale wniosek jest jeden – nie ma co za bardzo się przywiązywać do pewnych kwestii. Chociaż, wraz z wprowadzeniem Google+ pewnie obecne zmiany przez “pewien czas” pozostaną “w miarę” stałe …

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii