Wyszukiwarka Google

Google testuje wygląd SERPów

Zmian SERPów ciąg dalszy. Tym razem testowane są kwestie związane z topem, które są nie tak bardzo rzucające się w oczy.

Google search result top bar

Różnica pomiędzy obecnym wyglądem jest następująca:

1) Ilość wyników idzie do niższego paska, jest bardziej wyróżniona (wielkość czcionki, która dodatkowo zmienia się na szarą

2) Pojawia się wyraz „Search” – bezpośrednio pod logiem Google, wyrównany do jego lewej krawędzi.

Nie zauważyłem tego jeszcze u nas – jakby nie patrzeć, jeżeli zostanie to wprowadzone, zepchnie SERPy znowu odrobinę w dół…

Więcej na ten na poniższym filmiku z YouTube’a.

https://www.youtube.com/watch?v=youtube.com/watch?v=Y3WU-yugx2s
GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Prowital.pl 24 sierpnia 2011, 11:15

Zbędna zmiana

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *