Optymalizacja stron
4 października 2010

No i stało się. W końcu. Dwa lata czekaliśmy na to, aby Google uaktualniło nam swój Search Engine Starter Guide.  Nowa wersja jest niewątpliwie zrobiona bardziej z rozmachem – „urzeka kolorami”, a zwłaszcza postacią Googlebota :). To, co jeszcze się rzuca w oczy to znajdujący się na każdej stronie słowniczek z pojęciami z zakresu SEO oraz większa ilość zrzutów ekranowych, co niewątpliwie pomoże szybciej (i przyjemniej) przyswoić sobie jego zawartość.

Warto sięgnąć po Startera i przeczytać – na razie w oryginale, ale już niedługo z pewnością pojawi się jego polska wersja. Pozostaje nam na razie szlifowanie angielskiego. Więcej informacji można znaleźć na Google Webmaster Central Blog’u.

Siadam do lektury :)

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii