4 października 2010 | Aktualizacja: 1 sierpnia 2012
Optymalizacja stron

No i stało się. W końcu. Dwa lata czekaliśmy na to, aby Google uaktualniło nam swój Search Engine Starter Guide.  Nowa wersja jest niewątpliwie zrobiona bardziej z rozmachem – “urzeka kolorami”, a zwłaszcza postacią Googlebota :). To, co jeszcze się rzuca w oczy to znajdujący się na każdej stronie słowniczek z pojęciami z zakresu SEO oraz większa ilość zrzutów ekranowych, co niewątpliwie pomoże szybciej (i przyjemniej) przyswoić sobie jego zawartość.

Warto sięgnąć po Startera i przeczytać – na razie w oryginale, ale już niedługo z pewnością pojawi się jego polska wersja. Pozostaje nam na razie szlifowanie angielskiego. Więcej informacji można znaleźć na Google Webmaster Central Blog’u.

Siadam do lektury :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii