Optymalizacja stron
4 października 2010

No i stało się. W końcu. Dwa lata czekaliśmy na to, aby Google uaktualniło nam swój Search Engine Starter Guide.  Nowa wersja jest niewątpliwie zrobiona bardziej z rozmachem – „urzeka kolorami”, a zwłaszcza postacią Googlebota :). To, co jeszcze się rzuca w oczy to znajdujący się na każdej stronie słowniczek z pojęciami z zakresu SEO oraz większa ilość zrzutów ekranowych, co niewątpliwie pomoże szybciej (i przyjemniej) przyswoić sobie jego zawartość.

Warto sięgnąć po Startera i przeczytać – na razie w oryginale, ale już niedługo z pewnością pojawi się jego polska wersja. Pozostaje nam na razie szlifowanie angielskiego. Więcej informacji można znaleźć na Google Webmaster Central Blog’u.

Siadam do lektury :)

GD Star Rating
loading...
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii