Wyszukiwarka Google
8 listopada 2012
rich snippets w Serpach

rich snippets w SerpachGoogle nie ma swojego FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów. Inaczej – nie jest ono zbyt bogate w treści i wskazówki dla Webmasterów. Czas to zmienić.

Podczas jednego z ostatnich HO z Johnem poruszyłem tę kwestię, pytając, dlaczego Google nie ma takiego poradnika jaki powstał niedawno odnośnie kwestii prowadzenia stron międzynarodowych (w wielu językach), o czym pisałem niedawno. Zasugerowałem jego stworzenie.

John stwierdził, że to bardzo dobry pomysł i poprosił o założenie odpowiedniego wątku na Forum do wrzucania pytań – co uczyniłem. Wrzucajcie swoje pytania – lub piszcie w komentarzach, jak nie znacie angielskiego, będę je dopisywał :)

Warto, ponieważ ten temat jest jeszcze stosunkowo mało znany – a jak pokazał Tomek na swoim blogu różne rzeczy można pokazać w SERPach.

Na razie na Forum są moje trzy pytania, ale liczę, że dzięki Wam będzie ich więcej :)

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii