8 listopada 2012
Wyszukiwarka Google
rich snippets w Serpach

rich snippets w SerpachGoogle nie ma swojego FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów. Inaczej – nie jest ono zbyt bogate w treści i wskazówki dla Webmasterów. Czas to zmienić.

Podczas jednego z ostatnich HO z Johnem poruszyłem tę kwestię, pytając, dlaczego Google nie ma takiego poradnika jaki powstał niedawno odnośnie kwestii prowadzenia stron międzynarodowych (w wielu językach), o czym pisałem niedawno. Zasugerowałem jego stworzenie.

John stwierdził, że to bardzo dobry pomysł i poprosił o założenie odpowiedniego wątku na Forum do wrzucania pytań – co uczyniłem. Wrzucajcie swoje pytania – lub piszcie w komentarzach, jak nie znacie angielskiego, będę je dopisywał :)

Warto, ponieważ ten temat jest jeszcze stosunkowo mało znany – a jak pokazał Tomek na swoim blogu różne rzeczy można pokazać w SERPach.

Na razie na Forum są moje trzy pytania, ale liczę, że dzięki Wam będzie ich więcej :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii