Wyszukiwarka Google

Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów

Brak komentarzy

rich snippets w SerpachGoogle nie ma swojego FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów. Inaczej – nie jest ono zbyt bogate w treści i wskazówki dla Webmasterów. Czas to zmienić.

Podczas jednego z ostatnich HO z Johnem poruszyłem tę kwestię, pytając, dlaczego Google nie ma takiego poradnika jaki powstał niedawno odnośnie kwestii prowadzenia stron międzynarodowych (w wielu językach), o czym pisałem niedawno. Zasugerowałem jego stworzenie.

John stwierdził, że to bardzo dobry pomysł i poprosił o założenie odpowiedniego wątku na Forum do wrzucania pytań – co uczyniłem. Wrzucajcie swoje pytania – lub piszcie w komentarzach, jak nie znacie angielskiego, będę je dopisywał :)

Warto, ponieważ ten temat jest jeszcze stosunkowo mało znany – a jak pokazał Tomek na swoim blogu różne rzeczy można pokazać w SERPach.

Na razie na Forum są moje trzy pytania, ale liczę, że dzięki Wam będzie ich więcej :)

GD Star Rating
loading...
Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów, Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów, 7.3 out of 10 based on 3 ratings Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów
autor 1405 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii