Wyszukiwarka Google

Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów

rich snippets w SerpachGoogle nie ma swojego FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów. Inaczej – nie jest ono zbyt bogate w treści i wskazówki dla Webmasterów. Czas to zmienić.

Podczas jednego z ostatnich HO z Johnem poruszyłem tę kwestię, pytając, dlaczego Google nie ma takiego poradnika jaki powstał niedawno odnośnie kwestii prowadzenia stron międzynarodowych (w wielu językach), o czym pisałem niedawno. Zasugerowałem jego stworzenie.

John stwierdził, że to bardzo dobry pomysł i poprosił o założenie odpowiedniego wątku na Forum do wrzucania pytań – co uczyniłem. Wrzucajcie swoje pytania – lub piszcie w komentarzach, jak nie znacie angielskiego, będę je dopisywał :)

Warto, ponieważ ten temat jest jeszcze stosunkowo mało znany – a jak pokazał Tomek na swoim blogu różne rzeczy można pokazać w SERPach.

Na razie na Forum są moje trzy pytania, ale liczę, że dzięki Wam będzie ich więcej :)

GD Star Rating
loading...
Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów, Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów, 7.3 out of 10 based on 3 ratings Google FAQ odnośnie danych strukturalnych oraz snippetów

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1350 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *