Wyszukiwarka Google

Google Drive już w Polsce – 5GB za darmo na start

No i stało się. Od dzisiaj możemy korzystać z wirtualnego dysku w ramach usługi Google Drive :)

Niewątpliwie zwiększy to uzależnienie co niektórych :) osób od produktów firmy Google, ponieważ

Dysk Google został zbudowany tak, by współpracować ze wszystkim innymi usługami Google. Możesz podzielić się zdjęciami z Dysku Google na Google+, a już niedługo będziesz mógł dodawać załączniki do Gmaila bezpośrednio z Dysku.

Więcej informacji na blogu Google.

GD Star Rating
loading...
Google Drive już w Polsce - 5GB za darmo na start, Google Drive już w Polsce - 5GB za darmo na start, 7.6 out of 10 based on 10 ratings Google Drive już w Polsce - 5GB za darmo na start

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Opinie i Komentarze

Mati 24 kwietnia 2012, 20:13

Oj duży ten Google się robi ;-]

Mi tam do plików Dropbox styknie, cieszy natomiast, że wraz z premierą GDrive limit dla Gmail zwiększony został do 10GB.

P.S. ten „bajer z gwiazdkami” cosik nie działa jak trza > górna wstawka oceniania ok, ale dolne ‚gwiazdki’ jakby nieaktywne = gdy nie widać góry strony ma się wrażenie, że nie działa.

Seo-Profi 24 kwietnia 2012, 21:12

Hej Mati, faktycznie coś gwiazdki dziwnie się zachowują – jak widzę, wszystko działa, ale nie „kręci się” jak to górne. Sprawdzę wtyczkę :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *