Wyszukiwarka Google

Google Drive już w Polsce – 5GB za darmo na start

2 komentarze

No i stało się. Od dzisiaj możemy korzystać z wirtualnego dysku w ramach usługi Google Drive :)

Niewątpliwie zwiększy to uzależnienie co niektórych :) osób od produktów firmy Google, ponieważ

Dysk Google został zbudowany tak, by współpracować ze wszystkim innymi usługami Google. Możesz podzielić się zdjęciami z Dysku Google na Google+, a już niedługo będziesz mógł dodawać załączniki do Gmaila bezpośrednio z Dysku.

Więcej informacji na blogu Google.

GD Star Rating
loading...
Google Drive już w Polsce - 5GB za darmo na start, Google Drive już w Polsce - 5GB za darmo na start, 7.6 out of 10 based on 10 ratings Google Drive już w Polsce - 5GB za darmo na start
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Mati 24 kwietnia 2012, 20:13

Oj duży ten Google się robi ;-]

Mi tam do plików Dropbox styknie, cieszy natomiast, że wraz z premierą GDrive limit dla Gmail zwiększony został do 10GB.

P.S. ten „bajer z gwiazdkami” cosik nie działa jak trza > górna wstawka oceniania ok, ale dolne ‚gwiazdki’ jakby nieaktywne = gdy nie widać góry strony ma się wrażenie, że nie działa.

Seo-Profi 24 kwietnia 2012, 21:12

Hej Mati, faktycznie coś gwiazdki dziwnie się zachowują – jak widzę, wszystko działa, ale nie „kręci się” jak to górne. Sprawdzę wtyczkę :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Wyszukiwarka Google
Jak działa wyszukiwarka Google by Matt Cutts

We wczorajszym filmiku poproszono Matta o odpowiedź na tak postawione pytanie (pytanie było dłuższe, bardziej dokładne - chodziło m.in. o...

Zamknij