24 kwietnia 2012
Wyszukiwarka Google

No i stało się. Od dzisiaj możemy korzystać z wirtualnego dysku w ramach usługi Google Drive :)

Niewątpliwie zwiększy to uzależnienie co niektórych :) osób od produktów firmy Google, ponieważ

Dysk Google został zbudowany tak, by współpracować ze wszystkim innymi usługami Google. Możesz podzielić się zdjęciami z Dysku Google na Google+, a już niedługo będziesz mógł dodawać załączniki do Gmaila bezpośrednio z Dysku.

Więcej informacji na blogu Google.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Mati 24 kwietnia 2012, 20:13

  Oj duży ten Google się robi ;-]

  Mi tam do plików Dropbox styknie, cieszy natomiast, że wraz z premierą GDrive limit dla Gmail zwiększony został do 10GB.

  P.S. ten “bajer z gwiazdkami” cosik nie działa jak trza > górna wstawka oceniania ok, ale dolne ‘gwiazdki’ jakby nieaktywne = gdy nie widać góry strony ma się wrażenie, że nie działa.

  Seo-Profi 24 kwietnia 2012, 21:12

  Hej Mati, faktycznie coś gwiazdki dziwnie się zachowują – jak widzę, wszystko działa, ale nie “kręci się” jak to górne. Sprawdzę wtyczkę :)

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii