Dział prawny

W dziale tym będą poruszane zagadnienia natury prawnej związanej z działaniami SEM prowadzonymi dla stron i sklepów internetowych. Rozpoczynamy publikację w dziale wpisem związanym z odpowiedzią na pytanie – czy depozycjonowanie jest czynem niedozwolonej konkurencji?

Jeżeli masz jakąś sugestię odnośnie tematu, który mógłby zostać tutaj poruszony prosimy o kontakt.

Lista publikacji:

napisał/a 1350 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Następny wpis: