Wyszukiwarka Google
21 kwietnia 2013
Matt Cutts

Co się stanie, jeżeli nagle dodamy do swojej witryny dużą ilość podstron – w omawianym przypadku 200 tysięcy? Taki nagły przyrost może zwrócić uwagę SQT. To, co mnie najbardziej zaciekawiło w tym krótkim filmie to fakt, że Matt zaleca dodawanie stron w partiach – ponieważ „nie jest naturalne pozyskanie „ot tak” tak sporej ilości treści wysokiej jakości.

I drugie pytanie, jaki mi się tutaj nasuwa – czyżby można było dostać od Google ręczny filtr za opisaną sytuację?

Jak myślicie?

GD Star Rating
loading...
Dodajesz "hurtem" wiele stron? SQT może rzucić na to okiem, Dodajesz "hurtem" wiele stron? SQT może rzucić na to okiem, 4.4 out of 10 based on 7 ratings Dodajesz "hurtem" wiele stron? SQT może rzucić na to okiem
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


OPINIE I KOMENTARZE

Rex 21 kwietnia 2013, 10:57

Czyli, jeżeli np. chciałbym ruszyć z portalem i bym wystartował mając np. 250 unikalnych atykułów o wielkości 2500 tys znaków to mogę dostać filtr?

Sebastian Miśniakiewicz 21 kwietnia 2013, 13:46

250?
Nie wiem – 3 lata temu napisałem w miesiąc 100 i nic sie nie stało.
Ale na moim profilu na Facebooku – https://www.facebook.com/BlogSeoProfi – Jacek napisał: „Miałem podobną sytuację przy próbie zaindeksowania 50000 placówek bankowych, stron zupełnie zniknęła z indeksu, trzeba było napisać prośbę o ponowne rozpatrzenie po dodaniu mapek”
Moim zdaniem problem dotyczy sytuacji o wielkości „próbki” idącej w tysiącach, nie w setkach – wiele serwisów bowiem pojawia się nagle – kilkaset stron w witrynie to nic takiego dla nowego, zadbanego serwisu…

Rex 21 kwietnia 2013, 14:26

Uf już myslałem, ok dzięki za wartościowe info!

Marek 29 kwietnia 2013, 21:26

u mnie sklepy wchodzące na rynek z dużą ilością stron zachowują się dziwnie, jak gdyby wbrew algorytmowi FSB

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii