Wyszukiwarka Google

Dodajesz „hurtem” wiele stron? SQT może rzucić na to okiem

Co się stanie, jeżeli nagle dodamy do swojej witryny dużą ilość podstron – w omawianym przypadku 200 tysięcy? Taki nagły przyrost może zwrócić uwagę SQT. To, co mnie najbardziej zaciekawiło w tym krótkim filmie to fakt, że Matt zaleca dodawanie stron w partiach – ponieważ „nie jest naturalne pozyskanie „ot tak” tak sporej ilości treści wysokiej jakości.

I drugie pytanie, jaki mi się tutaj nasuwa – czyżby można było dostać od Google ręczny filtr za opisaną sytuację?

Jak myślicie?

GD Star Rating
loading...
Dodajesz "hurtem" wiele stron? SQT może rzucić na to okiem, Dodajesz "hurtem" wiele stron? SQT może rzucić na to okiem, 4.4 out of 10 based on 7 ratings Dodajesz "hurtem" wiele stron? SQT może rzucić na to okiem

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Rex 21 kwietnia 2013, 10:57

Czyli, jeżeli np. chciałbym ruszyć z portalem i bym wystartował mając np. 250 unikalnych atykułów o wielkości 2500 tys znaków to mogę dostać filtr?

Sebastian Miśniakiewicz 21 kwietnia 2013, 13:46

250?
Nie wiem – 3 lata temu napisałem w miesiąc 100 i nic sie nie stało.
Ale na moim profilu na Facebooku – https://www.facebook.com/BlogSeoProfi – Jacek napisał: „Miałem podobną sytuację przy próbie zaindeksowania 50000 placówek bankowych, stron zupełnie zniknęła z indeksu, trzeba było napisać prośbę o ponowne rozpatrzenie po dodaniu mapek”
Moim zdaniem problem dotyczy sytuacji o wielkości „próbki” idącej w tysiącach, nie w setkach – wiele serwisów bowiem pojawia się nagle – kilkaset stron w witrynie to nic takiego dla nowego, zadbanego serwisu…

Rex 21 kwietnia 2013, 14:26

Uf już myslałem, ok dzięki za wartościowe info!

Marek 29 kwietnia 2013, 21:26

u mnie sklepy wchodzące na rynek z dużą ilością stron zachowują się dziwnie, jak gdyby wbrew algorytmowi FSB

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *