Wyszukiwarka Google

Dlaczego warto odwiedzać Forum Pomocy Google dla Webmasterów

W Sieci znajdziesz wiele miejsc, w których można porozmawiać na tematy związane z optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych. Warto zwrócić szczególną uwagę na jedno z nich – Forum Pomocy Google dla Webmasterów.

Jest to miejsce szczególne, ponieważ w przeciwieństwie do  innych for z branży każdy, kto potrzebujemy pomocy związanej z widocznością swojej strony w Google, może tutaj zadać nawet najprostsze pytanie i nie zostanie „zrugany” za brak wiedzy czy „zawracanie głowy” przez „doświadczonych” użytkowników, jak to ma miejsce na innych podobnych  stronach.

Forum, z racji bycia firmowym firmy Google, odwiedzane jest regularnie przez Guglarza, który jest świetnie znany każdej osobie zajmującej się SEO. Zadając pytanie na Forum możesz liczyć, że właśnie on odpowie na nie, pomagając w ten sposób w znalezieniu sposobu na zwiększenie widoczności Twojej strony w Internecie.

Bardzo ważna jest atmosfera panująca na Forum. Ci, którzy znają specyficzne klimaty PiO czy Goldenline z pewnością będą na początku zaskoczeni – poziomem merytoryczności dyskusji, chęcią niesienia pomocy innym oraz kulturze wypowiedzi – o dużym doświadczeniu w branży SEO już nie wspominam.

Forum jest też specyficzne z innego powodu. Jako chyba jedyne nie promuje dróg na skróty w zakresie promocji strony. Nie znajdziesz tutaj osób, które doradzą Tobie w kwestiach związanych z SWLami, ukrywaniem tekstu itp. Serwis skupia osoby, które są pewne jednej rzeczy – dobrą, unikalną treścią, każdy serwis wygra w długim okresie czasu z innym, do promocji którego używane są metody niedozwolone przez Google.

Zapraszam na Forum Pomocy Google dla Webmasterów :)

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *