Branża SEO
27 października 2011

Krótki wpis, a właściwie odnośnik do bardzie ciekawego artykułu na zaprzyjaźnionym blogu.

Obowiązkowa lektura dla każdej osoby, która przy wyborze firmy pozycjonerskiej patrzy się przede wszystkim na cenę – a cała resztą się nie interesuje.

Niestety z reguły po fakcie Klienci czytają dokładnie umowę – aby nagle zorientować się, że dwa miesiące darmowego pozycjonowania kosztowało ich umową zawartą na „krótki” okres … bagatela! –  36 miesięcy.

Jeżeli padłeś ofiarą podobnej sytuacji lub też miałeś do czynienia z „ciekawą” umową – proszę o kontakt. Zrobię analizę takiej umowy na blogu – oczywiście bez podawania nazwy firmy ani danych osoby, która mi ją wysłała.

Nieuczciwe praktyki należy zwalczać – poprzez uświadamianie.

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


OPINIE I KOMENTARZE

Adam 24 listopada 2011, 13:17

Witam właśnie zostaliśmy naciągnięci przez firmę która zajmuje się niby pozycjonowaniem i psuje tej branży wiarygodność.
Mogę przesłać co potrzeba ale jest dużo na ten temat w necie między innymi została poświęcone strona tej firmie procreate.wyludzenia.info
Mogę liczyć na odzew?

Seo-Profi 24 listopada 2011, 13:54

Myślę, że jak istnieje już odpowiednia strona, to chyba nie ma sensu kopiować tematu – tym bardziej, że zainteresowani, po lekturze komentarzy, na nią trafią

Robert 3 grudnia 2011, 19:51

Wręcz przeciwnie takie sprawy powinny być wszędzie aby działały profilaktycznie a firmy typu P… były nie miały miejsca na rynku i nie wystawiały wizytówki prawdziwym fachowcom w branży.

Jan 11 grudnia 2011, 15:00

Seo-Profi – wolność słowa – poza tym podlinkowanie tematu i nagłośnienie – jeśli się zajmujesz seo to żal

Seo-Profi 11 grudnia 2011, 15:35

@Jan: Podlinkowanie? Widocznie ktoś uznał, że wpis jest dobry. Blog nie musi być linkowany – zyskuje samą treścią. No albo „życzliwy” próbuje blastów czy innych wynalazków. O tym, że się takd zieje pisał nawet ostatnio zgred u siebie.

Rozwiniesz temat żalu? :)

Torres 15 czerwca 2012, 8:33

Nowa strona o oszustwach Procreate http://www.darmowapulapka.info Czytajcie i nie dajcie się naciągnąć!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii