27 października 2011 | Aktualizacja: 29 czerwca 2018
Branża SEO

Krótki wpis, a właściwie odnośnik do bardzie ciekawego artykułu na zaprzyjaźnionym blogu.

Obowiązkowa lektura dla każdej osoby, która przy wyborze firmy pozycjonerskiej patrzy się przede wszystkim na cenę – a cała resztą się nie interesuje.

Niestety z reguły po fakcie Klienci czytają dokładnie umowę – aby nagle zorientować się, że dwa miesiące darmowego pozycjonowania kosztowało ich umową zawartą na “krótki” okres … bagatela! –  36 miesięcy.

Jeżeli padłeś ofiarą podobnej sytuacji lub też miałeś do czynienia z “ciekawą” umową – proszę o kontakt. Zrobię analizę takiej umowy na blogu – oczywiście bez podawania nazwy firmy ani danych osoby, która mi ją wysłała.

Nieuczciwe praktyki należy zwalczać – poprzez uświadamianie.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.

GD Star Rating
loading...
Dlaczego Klient firmy SEO powinien czytać umowę

10.0101

OPINIE I KOMENTARZE

Adam 24 listopada 2011, 13:17

Witam właśnie zostaliśmy naciągnięci przez firmę która zajmuje się niby pozycjonowaniem i psuje tej branży wiarygodność.
Mogę przesłać co potrzeba ale jest dużo na ten temat w necie między innymi została poświęcone strona tej firmie procreate.wyludzenia.info
Mogę liczyć na odzew?

Seo-Profi 24 listopada 2011, 13:54

Myślę, że jak istnieje już odpowiednia strona, to chyba nie ma sensu kopiować tematu – tym bardziej, że zainteresowani, po lekturze komentarzy, na nią trafią

Robert 3 grudnia 2011, 19:51

Wręcz przeciwnie takie sprawy powinny być wszędzie aby działały profilaktycznie a firmy typu P… były nie miały miejsca na rynku i nie wystawiały wizytówki prawdziwym fachowcom w branży.

Jan 11 grudnia 2011, 15:00

Seo-Profi – wolność słowa – poza tym podlinkowanie tematu i nagłośnienie – jeśli się zajmujesz seo to żal

Seo-Profi 11 grudnia 2011, 15:35

@Jan: Podlinkowanie? Widocznie ktoś uznał, że wpis jest dobry. Blog nie musi być linkowany – zyskuje samą treścią. No albo “życzliwy” próbuje blastów czy innych wynalazków. O tym, że się takd zieje pisał nawet ostatnio zgred u siebie.

Rozwiniesz temat żalu? :)

Torres 15 czerwca 2012, 8:33

Nowa strona o oszustwach Procreate http://www.darmowapulapka.info Czytajcie i nie dajcie się naciągnąć!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii