Etyka branży SEO

Dlaczego Klient firmy SEO powinien czytać umowę

Krótki wpis, a właściwie odnośnik do bardzie ciekawego artykułu na zaprzyjaźnionym blogu.

Obowiązkowa lektura dla każdej osoby, która przy wyborze firmy pozycjonerskiej patrzy się przede wszystkim na cenę – a cała resztą się nie interesuje.

Niestety z reguły po fakcie Klienci czytają dokładnie umowę – aby nagle zorientować się, że dwa miesiące darmowego pozycjonowania kosztowało ich umową zawartą na „krótki” okres … bagatela! –  36 miesięcy.

Jeżeli padłeś ofiarą podobnej sytuacji lub też miałeś do czynienia z „ciekawą” umową – proszę o kontakt. Zrobię analizę takiej umowy na blogu – oczywiście bez podawania nazwy firmy ani danych osoby, która mi ją wysłała.

Nieuczciwe praktyki należy zwalczać – poprzez uświadamianie.

GD Star Rating
loading...
Dlaczego Klient firmy SEO powinien czytać umowę, Dlaczego Klient firmy SEO powinien czytać umowę, 10.0 out of 10 based on 1 rating Dlaczego Klient firmy SEO powinien czytać umowę

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Adam 24 listopada 2011, 13:17

Witam właśnie zostaliśmy naciągnięci przez firmę która zajmuje się niby pozycjonowaniem i psuje tej branży wiarygodność.
Mogę przesłać co potrzeba ale jest dużo na ten temat w necie między innymi została poświęcone strona tej firmie procreate.wyludzenia.info
Mogę liczyć na odzew?

Seo-Profi 24 listopada 2011, 13:54

Myślę, że jak istnieje już odpowiednia strona, to chyba nie ma sensu kopiować tematu – tym bardziej, że zainteresowani, po lekturze komentarzy, na nią trafią

Robert 3 grudnia 2011, 19:51

Wręcz przeciwnie takie sprawy powinny być wszędzie aby działały profilaktycznie a firmy typu P… były nie miały miejsca na rynku i nie wystawiały wizytówki prawdziwym fachowcom w branży.

Jan 11 grudnia 2011, 15:00

Seo-Profi – wolność słowa – poza tym podlinkowanie tematu i nagłośnienie – jeśli się zajmujesz seo to żal

Seo-Profi 11 grudnia 2011, 15:35

@Jan: Podlinkowanie? Widocznie ktoś uznał, że wpis jest dobry. Blog nie musi być linkowany – zyskuje samą treścią. No albo „życzliwy” próbuje blastów czy innych wynalazków. O tym, że się takd zieje pisał nawet ostatnio zgred u siebie.

Rozwiniesz temat żalu? :)

Torres 15 czerwca 2012, 8:33

Nowa strona o oszustwach Procreate http://www.darmowapulapka.info Czytajcie i nie dajcie się naciągnąć!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *