Wyszukiwarka Google

Dlaczego duże zmiany w algorytmie nie wypadają w wakacje czy Święta

No cóż, okazuje się, że jednak Google na „ludzie podejście” do wielu spraw i … nie dokonuje wprowadzania wielkich zmian w swoim algorytmie tuż przez szczególnymi okresami w roku, jak wakacje, Święta czy Nowy Rok.

Powód? Chęć zaoszczędzenia „stresu” webmasterom :)

I o ile drobne zmiany są wprowadzane „na bieżąco”, o tyle już duże zmiany, które mogą wywrzeć duży wpływ na wyniki wyszukiwania, są z reguły przesuwane trochę w czasie – tak, aby nie wypadały tuż przez np. wakacjami.

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *