Optymalizacja stron

Disavow tool a przekierowanie 301 – wgrywać plik dla obu domen?

3 komentarze

Zmiana domenyNa wczorajszym HO padło – oprócz informacji o updacie disavow toola –  jeszcze jedno ciekawe pytanie związane z disavow toolem i … przekierowaniem 301

Czy w sytuacji, gdy miało miejsce przekierowanie 301 powinniśmy wgrywać plik do disavow toola dla dwóch domen, czy tylko jednej?

Według Johna wystarczy zastosować plik tylko dla nowej domeny. ALE od razu dodaje on, że osobiście, dla świętego spokoju, zwłaszcza dla świeżych przekierowań wgrałby plik dla obydwu domen.

Nie zastanawiałem się do tej pory nad tym, ale przyznam, że wgrywanie pliku dla dwóch domen ma sens – biorąc pod uwagę to, że narzędzia nie działa od razu, ponieważ robot musi dotrzeć do wykluczonych domen czy adresów, aby je wykluczyć.

GD Star Rating
loading...
Disavow tool a przekierowanie 301 - wgrywać plik dla obu domen?, Disavow tool a przekierowanie 301 - wgrywać plik dla obu domen?, 7.0 out of 10 based on 3 ratings Disavow tool a przekierowanie 301 - wgrywać plik dla obu domen?
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Christoph 5 czerwca 2013, 13:16

Disavow tool – na oczy nie widziałem tego narzędzia… na całe szczęście nie było mi potrzebne. Troszeczkę odbiegnę od tematu bo zastanawia mnie jak ludzie „doładowują” strony że zrobiło się ono tak popularne zwłaszcza w naszym kraju. Co blog czy news każdy chociaż raz napisał coś o Disavow tool. Widać że dalej typowy Black króluje w polskim SEO…

dave84 7 czerwca 2013, 9:55

Sebastian tak właśnie się zastanawiam – można dzięki webmaster tools jakoś szybko zobaczyć TYLKO linki, które idą przez 301?

Sebastian Miśniakiewicz 7 czerwca 2013, 13:56

Nie kojarzę – może dorobią kiedys taką opcję, byłoby fajnie – tak samo, jak widzieć nofollow osobno…

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Optymalizacja stron
Czy White hat SEO działa? Case study

Na bardzo ciekawą prezentację trafiłem ostatnio - case study pokazujący, że można praktycznie samymi "białymi" technikami znaleźć się na wysokiej...

Zamknij