16 czerwca 2010
Wyszukiwarka Google

Małą odskocznia od SEO i innych “takich tam rzeczy”.

Widząc takie pytanie z niecierpliwością oczekiwałem odpowiedzi. Myślałem, że zajmie ona Mattowi tak z minutę, dwie, jak zwykle.

Zdziwiłem się – było to kilka sekund.

Google nie zajęło oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Brawo Matt – widać, że potrafisz też czymś zaskoczyć :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Krzysiek 16 czerwca 2010, 23:24

  hehe … no Matt nie rozwodził się zbytnio :)

  Wobi 17 czerwca 2010, 0:51

  Pół żartem, pół serio. Cutts udzielając tej odpowiedzi i zachowując minę pokerzysty w dobitny sposób zwrócił uwagę użytkownikom na brak uzurpowania sobie omnipotencjalnej roli Google do wszelkich odpowiedzi i posiadania racji. Ten 9-sekundowy filmik dla zdrowomyślącego usera powinien być wskazówką, że wielka skromność i respekt do przyszłości otwiera te kanały myślenia, które pozwalają na szachowe odpowiedzi. Wielki gracz, wielka odpowiedź zamknięta w 9 sekundach. Brawo Matt!
  S.Brinn i L.Page powinni mieć wgląd na tą opinię przy ustalaniu podwyżek dla swoich pracowników.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii