Wyszukiwarka Google

Czy według Google świat skończy się w 2012 roku

Małą odskocznia od SEO i innych „takich tam rzeczy”.

Widząc takie pytanie z niecierpliwością oczekiwałem odpowiedzi. Myślałem, że zajmie ona Mattowi tak z minutę, dwie, jak zwykle.

Zdziwiłem się – było to kilka sekund.

Google nie zajęło oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Brawo Matt – widać, że potrafisz też czymś zaskoczyć :)

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Opinie i Komentarze

Krzysiek 16 czerwca 2010, 23:24

hehe … no Matt nie rozwodził się zbytnio :)

Wobi 17 czerwca 2010, 0:51

Pół żartem, pół serio. Cutts udzielając tej odpowiedzi i zachowując minę pokerzysty w dobitny sposób zwrócił uwagę użytkownikom na brak uzurpowania sobie omnipotencjalnej roli Google do wszelkich odpowiedzi i posiadania racji. Ten 9-sekundowy filmik dla zdrowomyślącego usera powinien być wskazówką, że wielka skromność i respekt do przyszłości otwiera te kanały myślenia, które pozwalają na szachowe odpowiedzi. Wielki gracz, wielka odpowiedź zamknięta w 9 sekundach. Brawo Matt!
S.Brinn i L.Page powinni mieć wgląd na tą opinię przy ustalaniu podwyżek dla swoich pracowników.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *