Optymalizacja stron

Czy w przyjaznych adresach url używać znaku pauzy czy podkreślenia

Stanowisko Google w tym zakresie jest jasne – pauza jest znacznikiem, który powinien być używany przez webmasterów przy tworzeniu adresów url (zwłaszcza tych przyjaznych).

Spotyka się pokreślenia, spotyka się i znaki „+” – jednak pauza jest tym znakiem, który powinien być używany przez webmasterów do budowy przyjaznych adresów URL.

GD Star Rating
loading...
Czy w przyjaznych adresach url używać znaku pauzy czy podkreślenia, Czy w przyjaznych adresach url używać znaku pauzy czy podkreślenia, 10.0 out of 10 based on 1 rating Czy w przyjaznych adresach url używać znaku pauzy czy podkreślenia

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *