Optymalizacja stron

Czy przecinek może być separatorem w Title

2 komentarze

Coraz więcej stron zaczyna używać w Title, zamiast np. pauz znak „,” – czy jest to lepsze rozwiązanie z punktu widzenia Google pod kątem SEO?

Przede wszystkim należy wiedzieć, że separatorem nie jest podkreślenie – znak „_” – ponieważ wyrażenie „a_b” nie będzie traktowane jako dwa słowa „a” oraz „b”, tylko jako jedno – „a_b”. (z tej samej przyczyny niewskazane jest używanie podkreśleń w adresach internetowych)

Spacje – ” „, przecinki – „,”, pauzy – „-” czy też znak „|” – mogą być używane przy generowaniu Title, wszystkie one są separatorami.

Warto jednak pamiętać, aby przy tworzeniu Title kierować się nie tylko względami SEO, ale także myśleć o użytkownikach Internetu – jeżeli stworzymy Title przesycony słowami kluczowymi zmniejszamy szanse na wejście na naszą stronę z wyników wyszukiwania – skoro bowiem Title jest bełkotem, to jaką pewność ma mieć osoba przeglądająca SERPy, że podobnie nie będzie zbudowana sama strona? :)

GD Star Rating
loading...
Czy przecinek może być separatorem w Title, Czy przecinek może być separatorem w Title, 4.0 out of 10 based on 3 ratings Czy przecinek może być separatorem w Title
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Rafał 4 grudnia 2017, 16:06

Dobry wpis. Twój blog najczęściej się pojawia w wynikach wyszukiwania jak poszukuję cennych informacji dot. pozycjonowania.

Sebastian Miśniakiewicz 5 stycznia 2018, 11:10

Staram się :) – lata pracy i setki wpisów robią swoje :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Optymalizacja stron
Czy Google karze za ukryty tekst pod przyciskiem/linkiem „Czytaj więcej”

Przed chwilą pisałem o Tooltip'ie, w jaki sposób może być używany do ukrywania tekstu przed Google. Zbliżony temat został poruszony...

Zamknij