Wyszukiwarka Google

Czy pozycja słowa kluczowego w adresie url wpływa na pozycję w wyszukiwarce

Brak komentarzy

Kolejny ciekawy film przetłumaczony w całości na język polski, a dotyczący bardzo istotnej kwestii, która wielu osobom zajmującym się pozycjonowanie spędza sen z powiek.

Czy pozycja słowa kluczowego w adresie url ma wpływ na pozycję strony dla tego słowa w wynikach wyszukiwania?

Wg Matt słowo kluczowe w adresie ma wpływ na pozycje, jednak nie aż taki, aby przedstawiony w filmie przykład miał zaważyć na lepszych wynikach dla któregoś z rozwiązań. Używa on nawet sformułowani, że ma to „bardzo bardzo drugorzędne znaczenie”.

Więcej informacji na załączonym materiale.

GD Star Rating
loading...
Czy pozycja słowa kluczowego w adresie url wpływa na pozycję w wyszukiwarce, Czy pozycja słowa kluczowego w adresie url wpływa na pozycję w wyszukiwarce, 10.0 out of 10 based on 1 rating Czy pozycja słowa kluczowego w adresie url wpływa na pozycję w wyszukiwarce
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Wyszukiwarka Google
Czy warto używać SWLi do pozycjonowania stron

Pytanie wyda się pewnie dziwne, zarówno osobom, które korzystają z systemów wymiany linków, jak i ty, którzy ich nie używają...

Zamknij