Wyszukiwarka Google

Czy Google weryfikuje online certyfikaty Adwords?

Bardzo ciekawy wątek się dzisiaj otworzył Zgred na PiO.

Mianowicie zauważył on, że na stronie searchmarketingweek.com po kliknięciu w Certyfikat Adwords

Wygasły Certyfikat Adwords?

pojawia się informacja mówiąca o tym, że

Informacja o powodzie niewyświetlania się Certyfikatu Google Adwords

Przed samym szkoleniem…. ktoś nie odnowił licencji? :) Bo tylko chyba pierwsza możliwość wchodzi tutaj w rachubę z trzech opcji

The profile of this Company is not currently available, either because they are not currently qualified, they have disabled their profile, or the profile does not exist.

No chyba, że jest to bug w Google? jak tak, to bardzo poważny.

GD Star Rating
loading...
Czy Google weryfikuje online certyfikaty Adwords?, Czy Google weryfikuje online certyfikaty Adwords?, 10.0 out of 10 based on 1 rating Czy Google weryfikuje online certyfikaty Adwords?

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1350 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Seo-Profi 16 lutego 2012, 8:54

Dostałem informację, jak wygląda email informujący o wygaśnięciu usługi :)

Witamy, XXX!

Informujemy, że jeden z egzaminów w programie certyfikacji Google AdWords wygaśnie za dwa tygodnie i muszą Państwo przystąpić do niego ponownie, aby zachować status Kwalifikowanej firmy. Daty ważności egzaminów są widoczne w uaktualnionych informacjach dotyczących konta na stronie Moje egzaminy.

W celu przygotowania się do egzaminu zachęcamy do wizyty w naszym Centrum edukacji i rozpoczęcia nauki. Gdy będą Państwo gotowi, prosimy wybrać identyfikator kandydata na stronie Moje egzaminy i kliknąć link do Centrum egzaminacyjnego.

Więcej informacji na temat okresu ważności egzaminów i wymagań dotyczących uczestnictwa w programie można znaleźć w naszym Centrum pomocy. Powodzenia!

Z poważaniem,

Zespół ds. Certyfikacji Google AdWords

Otrzymują Państwo tę wiadomość e-mail ze względu na rejestrację w programie certyfikacji Google. Dlatego będziemy wysyłać do Państwa alerty i powiadomienia o ważnych zdarzeniach wymagających Państwa uwagi.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *