12 lutego 2012
Wyszukiwarka Google

Bardzo ciekawy wątek się dzisiaj otworzył Zgred na PiO.

Mianowicie zauważył on, że na stronie searchmarketingweek.com po kliknięciu w Certyfikat Adwords

Wygasły Certyfikat Adwords?

pojawia się informacja mówiąca o tym, że

Informacja o powodzie niewyświetlania się Certyfikatu Google Adwords

Przed samym szkoleniem…. ktoś nie odnowił licencji? :) Bo tylko chyba pierwsza możliwość wchodzi tutaj w rachubę z trzech opcji

The profile of this Company is not currently available, either because they are not currently qualified, they have disabled their profile, or the profile does not exist.

No chyba, że jest to bug w Google? jak tak, to bardzo poważny.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Seo-Profi 16 lutego 2012, 8:54

  Dostałem informację, jak wygląda email informujący o wygaśnięciu usługi :)

  Witamy, XXX!

  Informujemy, że jeden z egzaminów w programie certyfikacji Google AdWords wygaśnie za dwa tygodnie i muszą Państwo przystąpić do niego ponownie, aby zachować status Kwalifikowanej firmy. Daty ważności egzaminów są widoczne w uaktualnionych informacjach dotyczących konta na stronie Moje egzaminy.

  W celu przygotowania się do egzaminu zachęcamy do wizyty w naszym Centrum edukacji i rozpoczęcia nauki. Gdy będą Państwo gotowi, prosimy wybrać identyfikator kandydata na stronie Moje egzaminy i kliknąć link do Centrum egzaminacyjnego.

  Więcej informacji na temat okresu ważności egzaminów i wymagań dotyczących uczestnictwa w programie można znaleźć w naszym Centrum pomocy. Powodzenia!

  Z poważaniem,

  Zespół ds. Certyfikacji Google AdWords

  Otrzymują Państwo tę wiadomość e-mail ze względu na rejestrację w programie certyfikacji Google. Dlatego będziemy wysyłać do Państwa alerty i powiadomienia o ważnych zdarzeniach wymagających Państwa uwagi.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii