Wyszukiwarka Google

Czy Google dla domen zarejestrowanych przed 2004 roku oblicza PageRank w inny sposób

Ciekawe pytanie, z którym Matt „będzie zmuszony” zmierzyć się tym razem :).

W pytaniu chodziło o to, czy jest prawdą, że domeny zakupione przed 2004 mają obliczany PageRank wg starszych, „łatwiejszych” zasad niż te, jakie obowiązują obecnie.

Odpowiedź jest prosta – przy obliczaniu wartości PageRank nie ma żadnej różnicy, kiedy domena została zakupiona. Każda domena jest traktowana w identyczny sposób, niezależny od daty jej zakupu.

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *