Branża SEO, Wyszukiwarka Google

Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google

Brak komentarzy

Używanie różnego rodzaju stron do podniesienia pozycji strony w indeksie boli najbardziej, gdy … takie metody stosuje nasz konkurent. Zobaczmy jak odpowiedział Matt na tak postawione pytanie – rozwijając je należy powiedzieć, że owym spamem było 100 blogów, o małej ilości treści, które jednak dosyć wysoko i często wyświetlały się w wynikach wyszukiwania.

Przyznam, że byłem bardzo ciekawy, jak Matt odpowie na tak postawione pytanie. Przyznam, że trochę się rozczarowałem, ponieważ Matt … prosi o wysyłanie spam raportu w takiej sytuacji, ponieważ jak stwierdził „z przyjemnością przyjrzałby się temu z bliska”. Uważa, że algorytm radzi sobie całkiem nieźle, jednak dane zawarte w spam raporcie rzucają często nowe światło na pewne zachowania i pozwalają wychwycić nowe sposoby np. linkowania stron między sobą.

GD Star Rating
loading...
Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google, Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google, 9.0 out of 10 based on 1 rating Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Branża SEO, Wyszukiwarka Google
Jak chronić bloga przed hakerami

Dobry blog jest na wagę złota. Jak to jednak bywa w Internecie, każda strona może stać się ofiarą ataku hakera....

Zamknij