Branża SEO, Wyszukiwarka Google

Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google

Używanie różnego rodzaju stron do podniesienia pozycji strony w indeksie boli najbardziej, gdy … takie metody stosuje nasz konkurent. Zobaczmy jak odpowiedział Matt na tak postawione pytanie – rozwijając je należy powiedzieć, że owym spamem było 100 blogów, o małej ilości treści, które jednak dosyć wysoko i często wyświetlały się w wynikach wyszukiwania.

Przyznam, że byłem bardzo ciekawy, jak Matt odpowie na tak postawione pytanie. Przyznam, że trochę się rozczarowałem, ponieważ Matt … prosi o wysyłanie spam raportu w takiej sytuacji, ponieważ jak stwierdził „z przyjemnością przyjrzałby się temu z bliska”. Uważa, że algorytm radzi sobie całkiem nieźle, jednak dane zawarte w spam raporcie rzucają często nowe światło na pewne zachowania i pozwalają wychwycić nowe sposoby np. linkowania stron między sobą.

GD Star Rating
loading...
Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google, Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google, 9.0 out of 10 based on 1 rating Co zrobić jeżeli konkurent używa spamu do podniesienia pozycji w Google

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *