Wyszukiwarka Google

Co oznaczają poszczególne parametry w urlu wyników wyszukiwania w Google

Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym, polecam ciekawy artykuł, w którym omawianych jest prawie 75 parametrów, jakie występują w adresie url wyników wyszukiwania w Google.

Dlaczego warto zwracać na nie uwagę? Jak pisze autor postu taki adres potrafi ujawnić wiele informacji o nas, których ujawnieniem nie zawsze możemy byc zainteresowani

As we will see later posting your own Google URL can reveal personal information about you that you might not feel too comfortable sharing

Ponieważ uważam, że jest to informacja dla „maniaków”, nie tłumaczę ich :) – tylko podaję linka i … życzę miłej lektury :)

GD Star Rating
loading...
Co oznaczają poszczególne parametry w urlu wyników wyszukiwania w Google, Co oznaczają poszczególne parametry w urlu wyników wyszukiwania w Google, 8.7 out of 10 based on 3 ratings Co oznaczają poszczególne parametry w urlu wyników wyszukiwania w Google

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *