Wyszukiwarka Google
3 czerwca 2012

Ciekawy jestem, jak długo jeszcze chińskie władze blokować swoim obywatelom dostęp do informacji? Upadał komunizm, mieliśmy do czynienia ze zmianami w Egipcie i Tunezji – moim zdaniem to tylko kwestia czasu – co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu próbują one uniemożliwić wyszukiwanie treści „drażliwych z punktu widzenia partii”.

Poniższy film pokazuje, jak wyszukiwarka Google blokowana jest na okres 90 sekund po wprowadzeniu w wyszukiwarkę niewygodnego zapytania.

Jak myślicie, jak długo to jeszcze może potrwać? W Rosji coraz bardziej mają już dość Putina…

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


OPINIE I KOMENTARZE

dave84 3 czerwca 2012, 19:34

Fakt, że w Chinach jest jeszcze jakaś cenzura, sporo osób pracuje w obozach czy za grosze ale z roku na rok jest tam widać lepiej i to kwestia czasu zanim to my będziemy tam jeździć do pracy. Stają się coraz bardziej otwarci na świat i pod wieloma względami możemy się od nich uczyć.

Seo-Profi 4 czerwca 2012, 6:23

Masz rację, dave – jak Chiny poszłyby w otwartość i „normalność”, to USA przestałyby byc mocarstwem. Nie od razu – ale z biegiem czasu Chińczycy skopiowaliby wszystko. Plus tam jest inna mentalność – jeszcze trochę i Azja będzie rządzić na Świecie…

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii