Wyszukiwarka Google
3 czerwca 2012

Ciekawy jestem, jak długo jeszcze chińskie władze blokować swoim obywatelom dostęp do informacji? Upadał komunizm, mieliśmy do czynienia ze zmianami w Egipcie i Tunezji – moim zdaniem to tylko kwestia czasu – co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu próbują one uniemożliwić wyszukiwanie treści „drażliwych z punktu widzenia partii”.

Poniższy film pokazuje, jak wyszukiwarka Google blokowana jest na okres 90 sekund po wprowadzeniu w wyszukiwarkę niewygodnego zapytania.

Jak myślicie, jak długo to jeszcze może potrwać? W Rosji coraz bardziej mają już dość Putina…

GD Star Rating
loading...
Chiny blokują dostep do niewygodnych wyników wyszukiwania w Google, Chiny blokują dostep do niewygodnych wyników wyszukiwania w Google, 9.0 out of 10 based on 2 ratings Chiny blokują dostep do niewygodnych wyników wyszukiwania w Google
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


OPINIE I KOMENTARZE

dave84 3 czerwca 2012, 19:34

Fakt, że w Chinach jest jeszcze jakaś cenzura, sporo osób pracuje w obozach czy za grosze ale z roku na rok jest tam widać lepiej i to kwestia czasu zanim to my będziemy tam jeździć do pracy. Stają się coraz bardziej otwarci na świat i pod wieloma względami możemy się od nich uczyć.

Seo-Profi 4 czerwca 2012, 6:23

Masz rację, dave – jak Chiny poszłyby w otwartość i „normalność”, to USA przestałyby byc mocarstwem. Nie od razu – ale z biegiem czasu Chińczycy skopiowaliby wszystko. Plus tam jest inna mentalność – jeszcze trochę i Azja będzie rządzić na Świecie…

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *