3 czerwca 2012
Wyszukiwarka Google

Ciekawy jestem, jak długo jeszcze chińskie władze blokować swoim obywatelom dostęp do informacji? Upadał komunizm, mieliśmy do czynienia ze zmianami w Egipcie i Tunezji – moim zdaniem to tylko kwestia czasu – co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu próbują one uniemożliwić wyszukiwanie treści “drażliwych z punktu widzenia partii”.

Poniższy film pokazuje, jak wyszukiwarka Google blokowana jest na okres 90 sekund po wprowadzeniu w wyszukiwarkę niewygodnego zapytania.

Jak myślicie, jak długo to jeszcze może potrwać? W Rosji coraz bardziej mają już dość Putina…

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.

GD Star Rating
loading...
Chiny blokują dostep do niewygodnych wyników wyszukiwania w Google

9.0102

OPINIE I KOMENTARZE

dave84 3 czerwca 2012, 19:34

Fakt, że w Chinach jest jeszcze jakaś cenzura, sporo osób pracuje w obozach czy za grosze ale z roku na rok jest tam widać lepiej i to kwestia czasu zanim to my będziemy tam jeździć do pracy. Stają się coraz bardziej otwarci na świat i pod wieloma względami możemy się od nich uczyć.

Seo-Profi 4 czerwca 2012, 6:23

Masz rację, dave – jak Chiny poszłyby w otwartość i “normalność”, to USA przestałyby byc mocarstwem. Nie od razu – ale z biegiem czasu Chińczycy skopiowaliby wszystko. Plus tam jest inna mentalność – jeszcze trochę i Azja będzie rządzić na Świecie…

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii