Search Console

Bug w Narzędziach dla Webmasterów – każdy mógł usunąć … każdą stronę

Ciekawy wątek znalazłem dzisiaj odnośnie bugu w Narzędziach dla Webmasterów, który dawał możliwość każdemu usunięcia strony, nawet tej nie kontrolowanej przez siebie z Google :)

W odpowiedzi na artykuł Google usunęło, do czasu naprawienia buga, stronę odpowiedzialną za zgłaszanie stron do usunięcia. Po kilku godzinach dziura w systemie została załatana.

Osoby zainteresowane bliżej tematem zapraszam na odpowiedni wątek.

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1356 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

bceuropa 21 lipca 2011, 8:26

Pewnie gdybym wiedział, to bym się nie powstrzymał i trochę pobawił w SQT, usuwając trochę spamu :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *