Branża SEO

Kategoria zawiera wpisy, które mniej lub bardziej dotykają standardów obsługi Klienta przez firmy SEO, mając na celu podniesienie świadomości tematów związanych z SEO wśród Klientów firm zajmujących się świadczeniem usług optymalizacji i pozycjonowania stron.

Branża SEO to specyficzna branża – jest bardzo rozdrobniona, i młoda – co oznacza, że standardy obsługi Klienta to coś jak Yeti (które niby istnieje, ale nikt go nie widział). Zwracanie uwagi na patologie niesie za sobą ryzyko ataku „grupy kolesi”, o czym jako bloger, stający w obronie Klientów, cierpiących w wyniku istniejących na rynku patologii, przekonałem się nie raz. – np.tu.

Zmiany, jakie zaszły w Google w ostatnim czasie doprowadziły do tego, że wielu z tzw. „specjalistów” zniknęło z rynku. Jednak w dalszym ciągu znajdują się firmy/osoby, które są skłonne obiecać nieświadomym Klientom wszystko, byle tylko pozyskać zamówienie.

I dlatego nadal warto zaglądać do tej kategorii od czasu do czasu :)

Chcesz, abym sprawdził co firma SEO robi z Twoją stroną?

Tak, chcę >>

GD Star Rating
loading...
Branża SEO, Branża SEO, 4.5 out of 10 based on 11 ratings Kategoria zawiera wpisy, które mniej lub bardziej dotykają standardów obsługi Klienta przez firmy SEO, mając na celu pod...