20 stycznia 2012
Wyszukiwarka Google

Wczoraj o godzinie 12.00 Blog SEO zajął 6 miejsce w konkursie na Blog Roku 2011 w swojej kategorii – Profesjonalne – i tym samy zakwalifikował się do finału !

Dziękuję wszystkim tym, którzy oddali na niego głos :)

Teraz z blogami w mojej kategorii zapoznaje się Ekspert, czyli Pani Natalia Hatalska, która wskaże bloga, który jej zdaniem został zwycięzcą kategorii Profesjonalne.

Zwycięzca oraz dodatkowo dwa inne blogi  razem dołączą do 9 pozostałych “trójek” (z pozostałych kategorii),  spośród których 14 lutego zostanie wyłoniony Blog Roku 2011 oraz dwa blogi, które zdobędą Wyróżnienie Główne..

W zasadach – opublikowanych na stronie blogroku.pl – określone to zostało dokładnie tak:

Juror – znawca danej kategorii – otrzyma listę 10 blogów z odpowiadającej mu kategorii tematycznej. Każdy z Jurorów, spośród blogów przedstawionych mu, wybierze 3 blogi, które nominowane będą do Nagrody Głównej i Wyróżnień Głównych.

Spośród 3 wytypowanych przez siebie blogów, Juror – znawca danej kategorii, wskaże jeden blog, który stanie się zwycięzcą w danej kategorii tematycznej.

Lista blogów Nominowanych przez Jurorów zostanie przedstawiona 02.02.2012 o godzinie 15:00 na stronach serwisu Konkursowego http://blogroku.pl.

Blog Blogerów 2011

Analizując ilości głosów, jakie zdobyły poszczególne blogi okazało się, że zająłem 18 pozycję spośród tych 100, które zakwalifikowały się do finału.  Chciałbym spróbować jeszcze raz swoich sił, sprawdzając potencjał bloga, w konkursie na Bloga Blogerów 2011.

Wszystkie 100 blogów automatycznie zostało zakwalifikowanych do tego etapu – od 19 stycznia można oddawać na nie głosy. Ważne jest, że głosuje się od nowa, a to oznacza, że głosy oddane poprzednio niejako się “zresetowały” i osoby, które wsparły SEO Blog w pierwszym etapie mogą (zachęcam !!!) znowu głosować, z tych samych numerów telefonów.

10 blogów, spośród 100, które zgromadzą największą ilość głosów 7 lutego o godzinie 12 zostaną poddane ocenie Jury. 14.02.2012 o godzinie 15:00 w serwisie http://blogroku.pl zostaną ogłoszone wyniki i będzie znane, który blog zdobył to wyróżnienie.

Jeżeli uważasz, że warto wesprzeć bloga w tym etapie, do czego bardzo gorąco zachęcam, proszę o oddanie na niego głosu: SMS o treści B00277 na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto.

Oczywiście możesz poinformować znajomych i przyjaciół o tym konkursie i do zachęcenia ich do odwiedzenia Bloga SEO – zwłaszcza w sytuacji, gdy interesuje ich to, w jaki sposób działa wyszukiwarka Google i co można zrobić, aby zwiększyć w niej widoczność swojej strony.

Dziękuję już teraz za Wasze głosy :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  bceuropa 20 stycznia 2012, 13:54

  Mój głos masz. Jak wróci moja kobitka to “przekonam” ją, że też “powinna” (czyt. musi) wysłać :D
  Dobre blogi trzeba wspierać i zachęcam też do tego innych czytelników.
  Trzeba oddać Sebkowi choć troszkę z tego co sami z jego wiedzy zaczerpnęliśmy.

  Seo-Profi 20 stycznia 2012, 14:01

  Dzięki :)

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii