20 stycznia 2012
Wyszukiwarka Google

Wczoraj o godzinie 12.00 Blog SEO zajął 6 miejsce w konkursie na Blog Roku 2011 w swojej kategorii – Profesjonalne – i tym samy zakwalifikował się do finału !

Dziękuję wszystkim tym, którzy oddali na niego głos :)

Teraz z blogami w mojej kategorii zapoznaje się Ekspert, czyli Pani Natalia Hatalska, która wskaże bloga, który jej zdaniem został zwycięzcą kategorii Profesjonalne.

Zwycięzca oraz dodatkowo dwa inne blogi  razem dołączą do 9 pozostałych “trójek” (z pozostałych kategorii),  spośród których 14 lutego zostanie wyłoniony Blog Roku 2011 oraz dwa blogi, które zdobędą Wyróżnienie Główne..

W zasadach – opublikowanych na stronie blogroku.pl – określone to zostało dokładnie tak:

Juror – znawca danej kategorii – otrzyma listę 10 blogów z odpowiadającej mu kategorii tematycznej. Każdy z Jurorów, spośród blogów przedstawionych mu, wybierze 3 blogi, które nominowane będą do Nagrody Głównej i Wyróżnień Głównych.

Spośród 3 wytypowanych przez siebie blogów, Juror – znawca danej kategorii, wskaże jeden blog, który stanie się zwycięzcą w danej kategorii tematycznej.

Lista blogów Nominowanych przez Jurorów zostanie przedstawiona 02.02.2012 o godzinie 15:00 na stronach serwisu Konkursowego http://blogroku.pl.

Blog Blogerów 2011

System rezerwacji wizyt online dla Twojego gabinetu, salonu, klubuTestuj przez 30 dni !

Analizując ilości głosów, jakie zdobyły poszczególne blogi okazało się, że zająłem 18 pozycję spośród tych 100, które zakwalifikowały się do finału.  Chciałbym spróbować jeszcze raz swoich sił, sprawdzając potencjał bloga, w konkursie na Bloga Blogerów 2011.

Wszystkie 100 blogów automatycznie zostało zakwalifikowanych do tego etapu – od 19 stycznia można oddawać na nie głosy. Ważne jest, że głosuje się od nowa, a to oznacza, że głosy oddane poprzednio niejako się “zresetowały” i osoby, które wsparły SEO Blog w pierwszym etapie mogą (zachęcam !!!) znowu głosować, z tych samych numerów telefonów.

10 blogów, spośród 100, które zgromadzą największą ilość głosów 7 lutego o godzinie 12 zostaną poddane ocenie Jury. 14.02.2012 o godzinie 15:00 w serwisie http://blogroku.pl zostaną ogłoszone wyniki i będzie znane, który blog zdobył to wyróżnienie.

Jeżeli uważasz, że warto wesprzeć bloga w tym etapie, do czego bardzo gorąco zachęcam, proszę o oddanie na niego głosu: SMS o treści B00277 na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto.

Oczywiście możesz poinformować znajomych i przyjaciół o tym konkursie i do zachęcenia ich do odwiedzenia Bloga SEO – zwłaszcza w sytuacji, gdy interesuje ich to, w jaki sposób działa wyszukiwarka Google i co można zrobić, aby zwiększyć w niej widoczność swojej strony.

Dziękuję już teraz za Wasze głosy :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.

  GD Star Rating
  loading...
  Blog SEO Blogiem Blogerów 2011?

  10.0101

  OPINIE I KOMENTARZE

  bceuropa 20 stycznia 2012, 13:54

  Mój głos masz. Jak wróci moja kobitka to “przekonam” ją, że też “powinna” (czyt. musi) wysłać :D
  Dobre blogi trzeba wspierać i zachęcam też do tego innych czytelników.
  Trzeba oddać Sebkowi choć troszkę z tego co sami z jego wiedzy zaczerpnęliśmy.

  Seo-Profi 20 stycznia 2012, 14:01

  Dzięki :)

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii