15 stycznia 2012
Wyszukiwarka Google

Niedziela to z reguły spokojny dzień na moim blogu – i podobnie jest i w konkursie. Kosmetyczne zmiany – jak ktoś idzie w górę o 1, to sąsiadujący blog spada – w moim przypadku mamy spadek o jedno “oczko”.

Jakoś do wczoraj sądziłem, że trzeba mieć dużo głosów, aby myśleć o dobrym wyniku. A tymczasem te około 50 głosów wystarcza na 17 miejsce …

Trochę, po zastanowieniu, przykro, że gro tych głosów to głosy znajomych – a nie osób, które odwiedzają bloga. Od dwóch lat zapewniam darmową dobrą wiedzę z zakresu SEO, aktualną – jakoś liczyłem, że te 100 osób z Facebooka czy 100-150 z RSS przełoży się na co najmniej 10-20%.

No nic – liczę na to, że Polacy, jak to zawsze, odpowiedzą na samym końcu głosowania. Dlatego przypominam, że SMSy można wysyłać jedynie do czwartku 19 stycznia do godziny 12.00!

A wszystkim tym, co już oddali głos – bardzo dziękuję!

 

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Kapsel 15 stycznia 2012, 15:43

  zrób to jak prawdziwy pozycjoner, kup 1000 kart SIM i wyślij 1000 smsów, a powinieneś załapać się na wysokie miejsce :)

  Seo-Profi 15 stycznia 2012, 16:01

  Na wejście do TOP10 wystarczy – potem to jednak Pani Natalia Hatalska zadecyduje, kto wybrał :)

  A ja, cóż – chyba bardziej chciałbym, aby ten wybór był spontaniczny – przyspamować zawsze w końcu można….

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii