Wyszukiwarka Google

Blog Roku 2011, stan rywalizacji: 15 styczeń godzina 10:00 – miejsce 17

Niedziela to z reguły spokojny dzień na moim blogu – i podobnie jest i w konkursie. Kosmetyczne zmiany – jak ktoś idzie w górę o 1, to sąsiadujący blog spada – w moim przypadku mamy spadek o jedno „oczko”.

Jakoś do wczoraj sądziłem, że trzeba mieć dużo głosów, aby myśleć o dobrym wyniku. A tymczasem te około 50 głosów wystarcza na 17 miejsce …

Trochę, po zastanowieniu, przykro, że gro tych głosów to głosy znajomych – a nie osób, które odwiedzają bloga. Od dwóch lat zapewniam darmową dobrą wiedzę z zakresu SEO, aktualną – jakoś liczyłem, że te 100 osób z Facebooka czy 100-150 z RSS przełoży się na co najmniej 10-20%.

No nic – liczę na to, że Polacy, jak to zawsze, odpowiedzą na samym końcu głosowania. Dlatego przypominam, że SMSy można wysyłać jedynie do czwartku 19 stycznia do godziny 12.00!

A wszystkim tym, co już oddali głos – bardzo dziękuję!

 

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Opinie i Komentarze

Kapsel 15 stycznia 2012, 15:43

zrób to jak prawdziwy pozycjoner, kup 1000 kart SIM i wyślij 1000 smsów, a powinieneś załapać się na wysokie miejsce :)

Seo-Profi 15 stycznia 2012, 16:01

Na wejście do TOP10 wystarczy – potem to jednak Pani Natalia Hatalska zadecyduje, kto wybrał :)

A ja, cóż – chyba bardziej chciałbym, aby ten wybór był spontaniczny – przyspamować zawsze w końcu można….

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *