Wyszukiwarka Google

Blog Roku 2011, stan rywalizacji: 15 styczeń godzina 00:00 – miejsce 16

Brak komentarzy

Kolejny dzień przyniósł mojemu blogowi mały spadek – z 15 na 16 pozycję.

Widać powoli pierwsze przesilenia – spora część blogów z TOP10 zanotowała spore spadki. Dotychczasowe TOP1 spadło o 3 pozycje, miejsce 3 i 4 zanotowało taki sam spadek.

Z drugiej strony niektóre wskoczyły w górę nawet o 8 pozycji – co oznacza, że zmobilizowały w sobotę grono swoich fanów, podczas gdy „spadkowe” blogi cieszyły się „ciszą i spokojem”.

Spadek mojego bloga o jedną pozycję odbieram jako dobry prognostyk przed nadchodzącym tygodniem. Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że będzie to trudny okres, wymagający „ruszenia szarymi komórkami” co do miejsca, gdzie można pozyskać głosy.

Jeżeli macie pomysły, skąd je zdobyć, może ktoś zechciałby z branży wspomóc „konkurencję”, zamieszczając u siebie krótką informację o konkursie – byłoby super :).

GD Star Rating
loading...
autor 1405 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii