Wyszukiwarka Google

Blog Roku 2011 – nie tym razem

No i … stało się. Wczoraj o 15.00 zostały podane do publicznej wiadomości blogi, które w ścisłym finale będą walczyć o tytuł Bloga Roku 2011. Wśród 3 z 10 nominowanych … nie znalazł się mój blog. Takie życie :)

Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie swój głos. Dzięki Wam zobaczyłem, że to, co robię, jest przydatne i cieszy się zainteresowaniem.Blog zyskał w trakcie konkursu grono dodatkowych czytelników, w postaci subskrypcji w kanale RSS czy ilości osób, które go polubiły (Facebook) lub dodały do kręgów (Google+).

W dalszym ciągu trwa nominacja do tytułu Bloga Blogerów – na razie jestem na 13 miejscu, wchodzi do finału TOP10, z których jury wybiera zwycięzcę, który otrzyma zaszczytny (?) tytuł Bloga Blogerów 2011 – jeżeli myślisz, że mam szansę, to ostatni dzwonek, aby oddać na mojego bloga swój głos!

Czy będę startował za rok? Nie wiem, muszę to przemyśleć. Na chwilę obecną jednak, przy tych metodach kwalifikacji i wyboru, raczej nie…

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Opinie i Komentarze

Sara 4 lutego 2012, 13:15

Myślę że za rok dasz radę ;)

Seo-Profi 4 lutego 2012, 13:44

Szczerze, to nie sądzę :) Poznałem metodologię konkursu i zbyt wiele zależy w nim od przypadku… Od nominacji po typowanie do finału… Blogi, które ja osobiście typowałem – nie dostały nominacji, mimo, że np. ich konstrukcja pokazuje, że autor „żyje blogiem” …. Więcej nie napiszę, aby nie wyjść na frustrata :)
Mało czytelników też oddało głos, więc chyba wolą czytać niż głosować – a szkoda, bo w jakimś stopniu byłoby to miłe – takie małe „dzięki” za publikowanie treści przydatnych w życiu „seo-codziennym”.
Traktuję to jako kolejne doświadczenie – bardzo ważne i przydatne, jak widzę, w dalszej działalności – blogowej i nie tylko :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *