Optymalizacja stron

20 rzeczy które należy wiedzieć o przeglądarkach i internecie

Na Polskim Blogu Google właśnie pojawiła się polska wersja książki, dzięki której łatwiej można zrozumieć mechanizmy rządzące “światem Internetu”. Jej angielską wersję znamy od roku, od dzisiaj m.in. Polacy mogą zapoznać się z nią w ojczystym języku.

Warto ją przeczytać, tym bardziej, że porusza takie tematy, jak HTML5, który wszystko wskazuje na to, że zrewolucjonizuje tworzenie stron internetowych. Oczywiście są i “podstawy” – co to jest TCP/IP, CSS, JavaScript itp.

Książkę bardzo fajnie się czyta za sprawą animacji (np. przewracanie kartek) oraz ilustracji i przejrzystemu układowi strony.

Miłej lektury!

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1350 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *