Optymalizacja stron

20 rzeczy które należy wiedzieć o przeglądarkach i internecie

Brak komentarzy

Na Polskim Blogu Google właśnie pojawiła się polska wersja książki, dzięki której łatwiej można zrozumieć mechanizmy rządzące „światem Internetu”. Jej angielską wersję znamy od roku, od dzisiaj m.in. Polacy mogą zapoznać się z nią w ojczystym języku.

Warto ją przeczytać, tym bardziej, że porusza takie tematy, jak HTML5, który wszystko wskazuje na to, że zrewolucjonizuje tworzenie stron internetowych. Oczywiście są i „podstawy” – co to jest TCP/IP, CSS, JavaScript itp.

Książkę bardzo fajnie się czyta za sprawą animacji (np. przewracanie kartek) oraz ilustracji i przejrzystemu układowi strony.

Miłej lektury!

GD Star Rating
loading...
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Optymalizacja stron
Tweet This – wtyczka łącząca WordPressa z Twitterem

Od pewnego czasu szukałem dobrej wtyczki, dzięki której nowe wpisy na blogu byłyby publikowane od razu na Twitterze. Wiele osób...

Zamknij