3 czerwca 2011 | Aktualizacja: 2 sierpnia 2012
Optymalizacja stron

Na Polskim Blogu Google właśnie pojawiła się polska wersja książki, dzięki której łatwiej można zrozumieć mechanizmy rządzące “światem Internetu”. Jej angielską wersję znamy od roku, od dzisiaj m.in. Polacy mogą zapoznać się z nią w ojczystym języku.

Warto ją przeczytać, tym bardziej, że porusza takie tematy, jak HTML5, który wszystko wskazuje na to, że zrewolucjonizuje tworzenie stron internetowych. Oczywiście są i “podstawy” – co to jest TCP/IP, CSS, JavaScript itp.

Książkę bardzo fajnie się czyta za sprawą animacji (np. przewracanie kartek) oraz ilustracji i przejrzystemu układowi strony.

Miłej lektury!

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii