Branża SEO
5 czerwca 2012

Na G+ Grzesiek poinformował o ofercie na (prawie) darmowe pozycjonowanie stron, którą otrzymał na emaila.

Dostałem na „mejla” kolejny SEO „SZIT” za 13 zł…na 3 miesiące…
Deal powinien się nazywać „Złap filtr za mniej niż 5 zł na miesiąc…”
Gratuluję „szczęśliwym” nabywcom, dającym się nabijać w butelkę.

Sposób działania? Oczywiście, w oparciu o mały spamik

Nasz automatyczny system pozycjonujący regularnie, każdego dnia zdobywa w sieci duże ilości linków prowadzących do Twoich stron internetowych. Odnośniki te umieszczane są w katalogach, portalach i na forach. Wystarczy, że raz skonfigurujesz program do pozycjonowania, a on całkowicie samodzielnie będzie promował Twoją stronę w wyszukiwarkach internetowych.

Jak widać, znalazła się już jedna osoba, która dokonała zakupu

 

Sweetdeal  13 zł zamiast 45 51 zł za pozycjonowanie automatyczne Twojej strony internetowej na 3 miesiące w www.uti.pl

 

Zero informacji w ofercie o tym, co jest równie ważne jak pozycjonowanie – optymalizacja!

Po wykupieniu usługi na sweetdeal.pl, wprowadź słowa kluczowe, po wpisaniu których internauta ma trafić na Twoją stronę, oraz krótkie opisy potrzebne w procesie pozycjonowania. To wystarczy, aby podwyższyć miejsce Twojej strony w Google.

Super – pełna automatyzacja. Po co optymalizować stronę :)

Ciekawy jestem, ile takich kuponów zostanie do końca dzisiejszego dnia sprzedanych…

Jestem w stanie zrozumieć zakupy grupowe, gdzie jest info o optymalizacji. doborze fraz itp. Właściciel firmy ryzykuje, że po skończeniu się okresu „grupowego” ktoś będzie w stanie zapłacić 91% więcej – ale oparcie się o sam automat to jak danie Klientowi w salonie fryzjerskim nożyczek, zgodnie z promocją:

„Strzyżemy za 15zł. Za 4 zł zrób to sam !”

Dziękuję, nie skorzystałbym :)

GD Star Rating
loading...
13 zł zamiast 45,51 zł za pozycjonowanie automatyczne Twojej strony internetowej na 3 miesiące w www.uti.pl, 13 zł zamiast 45,51 zł za pozycjonowanie automatyczne Twojej strony internetowej na 3 miesiące w www.uti.pl, 7.0 out of 10 based on 3 ratings 13 zł zamiast 45,51 zł za pozycjonowanie automatyczne Twojej strony internetowej na 3 miesiące w www.uti.pl
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


OPINIE I KOMENTARZE

GvG 5 czerwca 2012, 8:08

Pewnie zejdzie trochę, taka potrzeba rynku ‚no bo mamy kryzys’. A potem dziwisz się, że najlepiej schodzą pakiety po 200pln miesięcznie :(

Przykład wczorajszy z mojego podwórka, warszawa branża medyczna i pytanie czy wyrobimy się w budżecie >1000 ‚no bo mamy kryzys’.

Chyba odeśle im linka do tej mega oferty :D

Mati 5 czerwca 2012, 12:12

eee tam niektórzy dorzucają do oferty zakodowania strony gratis „dożywotnie pozycjonowanie” ;P Także, przy nowej stronie, te 13 zeta to słaba promocja buahaha

dave84 6 czerwca 2012, 9:36

Jeśli to np. regionalne frazy to czemu nie? Praktycznie godzinka roboty i całe życie mogą topy okupować, jedna i druga firma zadowolona i chyba o to chodzi.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii